X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Małgorzata Skorupa zwyciężczynią 3 edycji Fashion Designer Awards

Jurorki 3 edycji Fashion Designer Awards M. Socha, M. Kożuchowska, N. Kukulska
Opracowanie: Fashion Boulevard Events
Źródło: Fashion Boulevard Events
Decyzją Jury, w którym m.in. zasiadali Maciej Zień, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Lidia Popiel i honorowy przewodniczący Jury – portugalski projektant Ricardo Preto - trzecią edycję wygrała Małgorzata Skorupa, drugie miejsce zajęła Aleksandra Bajer, a trzecie - Eliza Borkowska.

Deszcz nagród spadł na Małgorzatę Skorupę, która wygrała już stypendia lipcu wyjedzie do Centrum Stylu Citroena w Paryżu, we wrześniu do atelier Ricardo Preto w Lizbonie wraz z udziałem Lizbońskim Fashion Week, a nagrodę finansową w konkursie 10 000 zł zwyciążczyni jak zapowiedziała przeznaczy na nową kolekcję. Po powrocie z Lizbony Małgosia rozpoczyna staż w Levi Strauss Poland.
„Gdy odczytano werdykt byłam w szoku. Naprawdę się nie spodziewałam. W finale było sporo bardzo dobrych kolekcji, w tym moich kolegów. Dopiero dziś do mnie powoli dociera, że jury wybrało właśnie mnie. Już nie mogę doczekać się stażu u Ricardo, a po powrocie zabieram się za moją nową kolekcję – mówi Małgorzata Skorupa".

Maciej Zień i Eliza Borkowska
Opracowanie: Fashion Boulevard Events
Źródło: Fashion Boulevard Events
Maciej Zień, stażem w swoim Atelier w Warszawie, wyróżnił Elizę Borkowską. Magazyn Viva Moda stażem w redakcji wyróżniła jedynego mężczyznę w gronie finałowym - Macieja Trzmiela.

Impreza rozpoczęła się pokazem Essential Look by Schwarzkopf, na scenie zaprezentowane zostały także kolekcje Levis i Esprit, a wisienką na modowym torcie był pokaz kolekcji Winter Flowers na sezon AW 11 – portugalskiego projektanta Ricardo Preto, która urzekła kolorami, konstrukcją i połączeniem elegancji z etnicznymi inspiracjami lat 50-tych.

To była bardzo mocna edycja, jestem dumna, z jaką pasją młodzi projektanci przygotowali swoje kolekcje finałowe, dlatego dla mnie oni wszyscy byli zwycięzcami – podkreśla organizatorka i pomysłodawczyni projektu Joanna Sokołowska - Pronobis.
Źródło: Fashion Boulevard Events s.c.
Opracowanie: Anna Kosina
19-01-10 07:16:03