X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fotolaminaty na meble i drzwi

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Czy wiesz, że wystarczy 20 minut, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrza? Jeśli fronty mebli już dawno straciły swój urok, można wykorzystać ich powierzchnię do wykreowania nowej aranżacji. Doskonale nadają się do tego wielkoformatowe fotolaminaty, przedstawiające ciekawe grafiki i fotografie lub fototapety.

Kupno nowych mebli to droga inwestycja. Zamiast wyrzucać stare meble, warto podarować im drugie życie i designerski wygląd. Fronty meblowe i drzwi oklejone fotolaminatem mogą stać się modnym elementem w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Opracowanie: czarna-zebra.pl
Źródło: http://czarna-zebra.pl
Montaż fotolaminatu nie różni się niczym od naklejania zwykłej naklejki. Dekoracja składa się z trzech warstw: zdjęcia, folii i laminatu, połączonych w pojedynczy arkusz gotowy do aplikacji na wybraną powierzchnię. Wielkość mebla lub (sprawdź te propozycje) drzwi nie ma znaczenia, ponieważ fotolaminaty wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Fotolaminaty są odporne na powierzchowne uszkodzenia i zabrudzenia. Powierzchnię okleiny można wyczyścić przy pomocy miękkiej, wilgotnej ściereczki. Fotolaminaty, w przeciwieństwie do większości fototapet, są wodoodporne, dzięki czemu można stosować je także na powierzchniach narażonych na częsty kontakt z wilgocią, np. w łazience, kuchni i toalecie.

Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Dobór grafiki oraz kolorystyki fototapety bądź fotolaminatu zależy od stylu w którym ma być urządzone wnętrze i indywidualnego gustu. Widok może przedstawiać każdą tematykę, np. zdjęcie z wakacji, wymyślne kształty, panoramę miasta, ulubione motywy, pojazdy lub zwierzęta.

Zobacz więcej odwiedzając:Najlepsze fototapety Art Widi.
Opracowanie: A.B.
18-01-10 12:03:04