X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Komfort i bezpieczeństwo korzystania z łazienki

łazienka
Opracowanie: Coram Poland
Źródło: Coram Poland
Kolekcja wyposażenia łazienki Boston firmy Tiger została powiększona o nowe elementy z gamy akcesoriów łazienkowych. Nowe dodatki, zgodnie ze swoją nazwą, mają zapewnić użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Są to m.in. uchwyty, poręcze, krzesełko prysznicowe, drążek natrysku i in.

Akcesoria łazienkowe Boston Comfort&Safety to eleganckie rozwiązanie, zaprojektowane przez firmę Tiger w celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa w łazience. Linia zawiera uchwyty (proste i kątowe), drążek prysznicowy, uchwyt na papier toaletowy zintegrowany z poręczą, antypoślizgowe nakładki na poręcze, składane krzesełko prysznicowe, organizer na przybory kąpielowe, rączkę natrysku oraz szczotkę w.c.
- Akcesoria Boston Comfort&Safety to doskonałe uzupełnienie kolekcji Boston. W dyskretny i elegancki sposób dbają o bezpieczeństwo użytkowników, tym samym podnosząc komfort korzystania z łazienki nie tylko przez osoby z ograniczeniami ruchowymi, ale przez nas wszystkich - mówi Mikołaj Michalski, dyrektor handlowy firmy Coram Poland, dystrybutora produktu. - Z użytkowego punktu widzenia ważna jest też uniwersalna stylistyka dodatków, która pozwala wkomponować je w przestrzeń łazienki bez naruszania estetyki przestrzeni i stwarzania wrażenia, że są to sprzęty specjalistyczne.

Elementy proponowane w serii Boston Comfort&Safety można podzielić na dwa rodzaje: akcesoria dedykowane do strefy prysznica/kąpieli oraz dodatki przeznaczone do strefy w.c. To oczywiście podział umowny, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uchwyty proste wykorzystać w okolicach umywalki na przykład jako wieszaki na ręczniki. Sprzyja temu klasyczna stylistyka oraz wykończenie.
Kąpiel to czynność, podczas której warto zachować ostrożność, nawet jeśli jest się w pełni sprawnym. Śliska od wody wanna czy brodzik to czynniki potencjalnego zagrożenia, więc na pewno przyda się tam „ramię” na którym można się stabilnie wesprzeć. Tę odpowiedzialną rolę doskonale spełnią wszelkiego rodzaju uchwyty i poręcze. W serii Boston Comfort&Safety do wyboru są poręcze proste (o długości 30, 45 oraz 90 cm) oraz profilowane, wygięte pod kątem 90 stopni (drążek prysznicowy oferowane w wersji prawej/lewej) i 135 stopni (poręcz do zamontowania w narożniku).

Poręcze i drążek można wyposażyć w specjalne nakładki antypoślizgowe wykonane z czarnego ABS. Z tego samego tworzywa wykonany został organizer na przybory kąpielowe mocowany na drążku, główka natrysku oraz składane krzesełko prysznicowe.
akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Tiger
Źródło: Coram Poland

Akcesoria przydatne w strefie w.c. to poręcz kątowa zintegrowana z podajnikiem papieru toaletowego oraz szczotka w.c. z antypoślizgową rączką. Poręcz oferowana jest w wersji prawej i lewej.
Uchwyty i poręcze z serii Boston Comfort&Safety dostępne są w wykończeniu chromu oraz stali szczotkowanej. Maksymalne obciążenie elementów to 150 kg, natomiast obciążenie krzesełka prysznicowego wynosi 120 kg. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją.

W serii Boston, oprócz akcesoriów, znajduje się obszerna gama produktów wyposażenia łazienki. Są to: meble łazienkowe, umywalki, kabiny prysznicowe, brodziki oraz baterie. Wszystkie elementy, łącznie z dodatkami z serii Comfort&Safety, mają jednolitą stylistykę, dzięki czemu w prosty sposób można je zestawiać w łazience.

Dystrybutorem marki Tiger jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na stronie internetowej
Opracowanie: Anna Kowalewska
18-11-07 07:14:10