X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kałuża dziecięcych marzeń

umywalka
Opracowanie: Marmorin
Źródło: Marmorin
Chmura i kałuża w bardzo pogodnej i udomowionej wersji. Bajkowe zaproszenie do krainy czystych rączek. Umywalka Dudu to propozycja Marmorinu dla najmłodszych z okazji ich święta.

Oryginalny projekt to zwycięzca konkursu „Mieszka z nami mały człowiek - zaprojektuj umywalkę dziecięcych marzeń”, jaki producent ogłosił w ubiegłym roku z okazji Dnia Dziecka. Choć do organizatorów napłynęło wiele zgłoszeń model Dudu był właściwie bezkonkurencyjny.

Projekt (poprzednia strona) opiera się na niezwykle pogodnej i bajkowej interpretacji chmury oraz kałuży… w ich udomowionej wersji. Wizualnie bajkowy i bardzo oryginalny produkt posiada cały szereg praktycznych rozwiązań dedykowanych najmłodszym użytkownikom. Z myślą o radosnym pluskaniu umywalka wyposażona jest w panel chroniący ścianę przed zachlapaniem. Integralną część produktu stanowi lustro w kształcie chmury oraz reling na ręcznik - odwiedź nas.

Można bez obaw powiedzieć, że Dudu to kompleksowe wyposażenie dziecięcego kącika czystości oraz mocny argument dla rodziców w walce o nawyk mycia rączek.

Przyjemnie ciepła i gładka w dotyku umywalka wykonana jest z higienicznego materiału kompozytowego.

Wymiary: umywalki (bez lustra)835x400x 413 mm
Materiał: lany marmur
Cena: (bez lustra) 1090,00 brutto
Projekt: Monika Elikowska – Opala, Wojciech Opala, MOWOstudio
Producent: Marmorin
Źródło: FEDYK PR
Opracowanie: Dominika Fedyk - Wolanin
18-06-13 10:08:02