X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety do biura

Fototapety do biura
Pracownicy biurowi stanowią coraz większą część zatrudnionych. Wielu z nich przebywa w pracy nawet kilkanaście godzin dziennie. Pracodawcy przywiązują coraz większą uwagę odpowiedniej aranżacji przestrzeni biurowej. Optymalne wnętrze zapewnia komfort fizyczny i psychiczny, co wpływa korzystnie na efektywność zatrudnionych.

Aranżacja wnętrz biurowych różni się zasadniczo od aranżacji wnętrz mieszkalnych. W dużej mierze zależy od potrzeb, profilu i strategii działania firmy. Na tej podstawie powstaje schemat funkcjonalny wyznaczający lokalizację i wielkość pomieszczeń do poszczególnych zadań.

Wyjątkową popularnością cieszą się Open Space – otwarte przestrzenie. Pozwalają efektywnie wykorzystać powierzchnie, niezależnie od profilu przedsiębiorstwa, bez zamykania działów pełnymi ścianami. Open Space sprzyja integracji między pracownikami i lepszemu przepływowi informacji.

Funkcje towarzyszące, takie jak meeting room pośrednio kreują atmosferę i relacje w firmie. Pokój w którym można wypić kawę i zjeść drugie śniadanie w czasie przerwy powinien sprzyjać wyciszeniu i relaksowi. W większych przedsiębiorstwach i korporacjach takie pomieszczenia mają wyjścia do ogrodu lub na taras.
Jeśli firma nie ma takich warunków, może zafundować swoim pracownikom fragment natury na ścianie. Fototapety z motywami: parku, lasu, skweru lub ogrodu pomogą zrelaksować się w czasie przerwy.
Fototapety do biura
Fototapety do biura
Fototapety do biura

Fototapety do biura kierownictwa lub do sal konferencyjnych można wykonać na zamówienie. Motyw na ścianie powinien nawiązywać do profilu działalności przedsiębiorstwa. Może przedstawiać logotyp lub bazować na charakterystycznej dla firmy kolorystyce - mówi właścicielka Galerii Sztuki CyfrowejPrzeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety z miastem Fototapety powiększające wnętrze Fototapety nowoczesne Fototapety kwiaty Fototapety do salonu Fototapety do restauracji Fototapety do pokoju dziecka Fototapety do kuchni Fototapety czarno-białe Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem Fototapeta z krajobrazem Fototapeta z efektem muru bez murowania
Opracowanie: DA
18-07-12 03:55:05