X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pasta do zębów z nanowodą

pasta do zębów
Opracowanie: NANTES
Źródło: NANTES
Promienny i piękny uśmiech to podstawa naszego dobrego wyglądu. Świadczy on nie tylko o naszej urodzie, ale również o zdrowiu. Nieodpowiednia higiena jamy ustnej może być przyczyną różnych dolegliwości, takich jak: próchnica, choroby dziąseł, nadwrażliwość zębów czy nieprzyjemny zapach z ust.

Jak temu zaradzić? Prezentujemy najnowszy produkt firmy Nantes – pastę do zębów o wyjątkowych właściwościach. Pasty do zębów Nantes to rozwiązanie problemów z higieną i chorobami zębów i dziąseł.

Gdzie tkwi jej unikatowość?
Pasta do zębów* NANTES oparta jest na nanocząsteczkach hydroksyapatytu, czyli łatwo przyswajalnego wapnia. Stanowi on mineralne rusztowanie tkanki łącznej, odpowiedzialnej za mechaniczną wytrzymałość kości. Materiał ten jest niezastąpiony w przypadku występowania głębokich kieszeni kostnych, pionowych i poziomych zanikach kości przy zębach paradonotycznych.

Pasta do zębów NANTES jest efektem wieloletnich starań i doświadczeń lekarzy Centrów Stomatologicznych STOMADENT. Innowacyjne wykorzystanie hydroksyapatytu zapewni najlepszą ochronę przed chorobami przyzębia, próchnicą i kamieniem nazębnym. Pastę można stosować także profilaktycznie w celu zapobiegania chorobom dziąseł.

*Pasta powstała przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz tutaj: kwas hialuronowy, krem pod oczy, krem przeciwzmarszczkowy, nanotechnologia.
Źródło: NANTES
Opracowanie: Monika Zygmunt
18-08-02 09:10:03