X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Najlepszy projekt łóżka dla Fabryki Mebli na Żywo 2011

łóżko projekt
Znamy już laureatów konkursu na najlepszy projekt łóżka dla Fabryki Mebli na Żywo 2011. Zwycięzców ogłoszono podczas oficjalnej gali w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Katarzynie Maćkowiak za projekt łóżka Segno.

17 czerwca w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbył się finał konkursu na najlepszy projekt mebla do leżenia przeznaczonego do sypialni dla Fabryki Mebli na Żywo. Wzięli w nim udział studenci III roku meblarstwa Wydziału Technologii Drewna, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Projekt konkursowy powstały z inicjatywy Prof. Dr J Smardzewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu dzięki zaangażowaniu organizatorów Międzynarodowych Targów Poznańskich MTP znajdzie swój finał na targach DREMA 2011. W ramach wyjątkowej prezentacji produkcji mebli do sypialni – Fabryka Mebli na Żywo wyprodukuje łóżko w oparciu o zwycięski projekt Katarzyny Maćkowiak.
łóżko projekt
Gospodarzem spotkania, podczas którego ogłoszono wyniki konkursu była firmą Klose – partner programu. W uroczystej gali udział wzięli przedstawiciele najwyższych władz Uniwersytetu oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Laureaci konkursu na "Projekt sypialni dla Fabryki Mebli na Żywo":
I miejsce: Katarzyna Maćkowiak – projekt łóżka "Segno"
II miejsce: Jakub Puszyński – projekt łóżka "Echoes"
III miejsce: Stanisław Giera – projekt łóżka "Reve"

Autorom wyróżnionych prac dyplomy i upominki ufundowane przez Kolekcję Mebli Klose, wręczała Pani prof. dr hab. Monika Kozłowska, prorektor Uniwersytetu Przyrodniczego, podkreślając, że udział studentów w realizacji takich projektów stanowi oryginalny i autentyczny wymiar studiowania na uczelniach o charakterze technicznym.

projekt łóżka
"Dla Kolekcji Mebli Klose zaangażowanie się w tej projekt domu (www.dism.pl) nie jest przypadkowe. Chcemy promować najlepsze twórcze zespoły umożliwiając im wdrażanie ich kreatywnych pomysłów w życie. Szansa przemiany projektów powstałych w wirtualnej rzeczywistości w realny mebel ma dla nich wymiar edukacyjny. Dla nas zaś to inwestycja kształtująca przyszłość polskiego wzornictwa przemysłowego." – mówi Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose.

Wszystkie projekty studentów III roku specjalności meblarstwo, Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, można oglądać w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 104.
19-07-22 07:04:02