X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni
Opracowanie: Czarna zebra
Źródło: Czarna zebra
Współczesna kuchnia to nie tylko miejsce przeznaczone do przygotowywania i spożywania posiłków, ale także, spotkań i rozmów. Warto zadbać, aby to szczególne miejsce było nie tylko funkcjonalnie urządzone, ale także by zastosowane dekoracje i dodatki nadawały wyjątkowego charakteru kuchennemu wnętrzu. Taki efekt można osiągnąć stosując fototapety kuchenne.

Aranżacja kuchni może okazać się ciekawym wyzwaniem. Styl jaki wprowadzimy do tego pomieszczenia będzie odzwierciedleniem osobowości mieszkańców domu i panujących trendów. Bardzo popularne obecnie są minimalistyczne, jedno lub dwu kolorowe szafki, o połyskliwych i gładkich frontach. W takich zestawieniach dużą rolę odgrywają dodatki. Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji mogą okazać się fototapety umieszczone w przestrzeni pomiędzy blatem, a szafkami wiszącymi.

Fototapety do kuchni
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Motywem cieszącym się dużą popularnością są produkty spożywcze. W kuchni doskonale będą prezentować się zdjęcia przedstawiające aromatyczne przyprawy, świeże owoce i warzywa czy kolorowe makarony. Można także pokusić się o fototapety przedstawiające kawę w formie palonych ziaren i przepysznych, gotowych trunków w eleganckich filiżankach.

Fototapeta do kuchni można także być dekoracją, która pokrywa całą powierzchnię ściany, od podłogi do sufitu. Wielkoformatowe grafiki przedstawiające stare sprzęty kuchenne, a także regionalne wypieki doskonale będą pasować do kuchni stylizowanych. Jeśli jednak nie mamy możliwości wyeksponowania na ścianie kuchennej fototapety, można spróbować ożywić nią lodówkę.

Fototapety do kuchni wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wysokie temperatury i różnego rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu fototapety są łatwe w utrzymaniu - zewnętrzną zabrudzoną powłokę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką z odrobiną detergentu. Zabezpieczyć je możemy także szkłem lub pleksi.

Znajdź jeszcze więcej odwiedzając:Fototapety na
Opracowanie: A.D.
20-05-15 07:14:11