X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prysznic w malej łazience

Mała powierzchnia łazienki to nie lada problem. Jest tego świadom każdy, kto próbuje ścieśnić jak najwyższą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i resztę armatury, mając do dyspozycji mocno ograniczoną przestrzeń. Całość powinna być ułożona z wyczuciem, tak aby maksymalnie zużyć dostępne miejsce, uzyskując zadowalającą użyteczność, a jednocześnie nie zagracić łazienki.
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Malutka łazienka jest zazwyczaj widywana w starych blokach, a także w dawniejszych blokach klasy niższej. Kupienie mieszkania w takich lokalizacjach nierzadko jest związane z brakiem wanny i pralnią w piwnicy. Grozić lokatorom mogą również siniaki po każdej eskapadzie do łazienki. Ale nie martwcie się, mamy do dyspozycji szeroki wachlarz rozwiązań, oferowanych przez branżowe sklepy. Przyjrzyjmy się najciekawszym pomysłom dla małych łazienek.

Bardzo ergonomicznym i przyjemnym pomysłem są deszczownice prysznicowe.

Ten odnośnik do serwisu odkurzacz centralny beam kieruje do niezwykle atrakcyjnej witryny, która posiada równie fascynujące dane na omawiany wątek.

To nowy projekt z dziedziny akcesoriów łazienkowych. Oferuje plusy estetyczne, wymiarowe i uciechę z użytkowania. Umieszczony pod sufitem duży wylot na strumień wody uczyni, że prysznic będzie przypominał strugi orzeźwiającego deszczu. Duży strumień z deszczownicy uprości mycie całego ciała i zmniejszy rachunki. Zachowamy sporo miejsca ,ponieważ nie musimy instalować słuchawki i kabla prysznicowego. Deszczownice można montować pod stropem albo na ścianie pod tynkiem.

małe łazienki slider
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/nova_top_pico_kolo.jpg
Ludziom z ograniczoną przestrzenią na montaż WC, rekomenduję zestawy podtynkowe. Idea opiera się na wbudowaniu składników WC w ścianie. Na zewnątrz znajduje się tylko muszla klozetowa, a reszta montowana jest w ścianie. Jest to gustowne ale”chociaż w przypadku uszkodzenia wyjątkowo problematyczne rozwiązanie, ponieważ wiąże się z kuciem ściany.

Do wyboru są też zestawy nadtynkowe, to znaczy WC w jednej części, nie zajmujące wiele przestrzeni. Nie nie są w prawdzie równie piękne jednak w pełni spełniają funkcję funkcjonalną i są wyjątkowo praktyczne.

Nie muszę przekonywać, że praktycznych propozycji dla małych łazienek jest dużo. Mniej miejsca nie musi skłaniać do ograniczania sprzętu. Na rynku znajdziesz wiele wygodnych, niewielkich i jednocześnie cieszących oko sprzętów. Minimalistyczny wystrój łazienki umie być przytulny i niezwykły.

Wybierz więcej wchodząc na Salon łazienek Wrocław - Cermag


Polecamy też

Łazienka glamour czy mat?

Łazienka glamour czy mat?
Opracowanie: Oras
Źródło: Oras
Wnętrze łazienki, jak wszystkie inne pomieszczenia w domu oddaje duszę właściciela. Czasem trudno jednak zdecydować się na konkretne rozwiązania. W pierwszej kolejności trzeba więc odpowiedzieć na pytanie: czy bliższa jest nam sprzyjającą wyciszeniu naturalność i prostota, czy chcemy, by łazienka przypominała ekskluzywny salon kąpielowy, w którym choć przez chwilę poczujemy się jak prawdziwe gwiazdy? A co zrobić jeśli lubimy spokojne tony, ale podoba nam się też styl glamour?
19-08-20 07:04:03