X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Znajdź najlepszą szkołę języków obcych

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek w jaki sposób znaleźć najlepszą szkołę nauki języków obcych? Czy powinna być duża, proponować naukę wielu języków, czy może niewielka, proponująca zaledwie trzy lub cztery kursy? Czy lepiej by uczyli tam polscy lektorzy po odpowiednich studiach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyli swojego ojczystego języka?
Jak wychować poliglotę
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Jeżeli myślisz o rozpoczęciu kursu językowego od nadchodzącego semestru, należy wcześniej rozejrzeć się na rynku szkół językowych i sprawdzić, co nasze miasto ma do zaproponowania w tej dziedzinie.

Najprościej szkołę językową znaleźć przez internet. Należy tylko wprowadzić w wyszukiwarkę hasło angielski Wrocław. W efekcie otrzymamy niekończącą się listę stron różnych szkół nauki języków obcych, a także nauczycieli udzielających indywidualnych lekcji, np. http://www.pischool.pl/kursy_dla_mlodziezy_i_doroslych/6/ Zanim zdecydujemy się na kurs dowiedzmy się więcej o szkole. Jeżeli zatrudnia osoby z wykształceniem filologicznym może to oznaczać, że mają one dodatkowe umiejętności pedagogiczne i mają wiedzę jak prowadzić zajęcia, aby było to możliwie najbardziej skuteczne. Jeżeli szkoła zatrudnia obcokrajowców jako nauczycieli - mamy większe szanse na poznanie potocznego języka, bardziej użytkowego, lecz tego typu lektor może umieć przekazywać wiedzy w odpowiedni sposób. Przemyślmy na czym zależy nam bardziej. Czy potrzebna nam książkowa wiedza o gramatyce, nauki słówek itp, czy może wolimy nauczyć się używania języka w codziennych sytuacjach, chcemy poznać różnorodne potoczne zwroty itp. Jeżeli chodzi o kursy angielskiego Kraków króluje w ich liczbie. Możemy znaleźć je niemal w każdej szkole. To zdecydowanie najbardziej popularny obcy język. Nic w tym zaskakującego, przecież w większości krajów możemy porozumieć się po angielsku. Z tego powodu są to najczęściej wybierane kursy. Mniejszą popularnością cieszą się inne języki. Kursy francuskiego czy włoskiego trudniej znaleźć, nie wszystkie szkoły mają je w ofercie, więc sprawdzajmy dokładne propozycje szkoły: http://www.pischool.pl/szkola-jezykowa-piaseczno


Polecamy też

Dziecko, które lubi szkołę? To możliwe!

Dzieci w szkole
Opracowanie: 0Odyssey0
Źródło: http://www.sxc.hu
Paluszek i główka to szkolna wymówka. Nie bez powodu to powiedzenie jest znane kolejnym pokoleniom uczniów. Dzieci zazwyczaj nie lubią wstawać rano i chodzić do szkoły, dlatego też wymyślają nieraz bardzo kreatywne sposoby na ominięcie zajęć. Symulują choroby, zapominają plecaka z książkami, gubią zeszyty z odrobioną pracą domową. Czy można coś zrobić, aby dziecko chętnie chodziło do szkoły i lubiło się uczyć? Oczywiście, że tak!
1 2