X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Urządź się sam

Kominki bezdymne mające kształt szklanej tuby z podstawą
Opracowanie: Chantico Fire
Źródło: Chantico Fire
Gdy kupujemy lub budujemy nowy dom, zastajemy go w formie surowej. To od własnej kreatywności zależy, jaki nadamy mu charakter. Na naszej głowie będzie wybór tapet, dywanów, mebli, farby ściennej. Wybieramy rodzaj okien, parapetów i markę lamp. Kupujemy prysznic, brodzik lub wannę i resztę elementów. Określamy, jakie cechy ma posiadać nasze lokum. Czy wybrać zimny minimalizm, czy może wystroić je, by stało się wygodne i cieplejsze? Antyki czy współczesne meble? A malowidła? Zamontować kominek w jadalni? Tyle dylematów, tak mnóstwo pytań.

Polecamy też

Do czego wykorzystać produkty LED?

Opracowanie: LARS
Urodę pokoi mieszkania czy domu lub ogród da się wspaniale podkreślić dobrze umieszczając różnego typu światła. Dziś wybór jest tak ogromny, technologia oświetlenia tak rozwinięta, że można uzyskać rezultat zapierający dech w piersiach. Od paru lat powoli odchodzi się od umieszczania w pomieszczeniach jednego, górnego źródła światła. Naturalnie wszelkiego rodzaju żyrandole ciągle są w ofercie i nigdy z niej nie znikną, lecz o wiele bardziej popularne stało się oświetlenie z wielu źródeł. Rozmieszcza się halogeny, diody LED, lampy stojące. Mamy wielką dowolność i można zrobić praktycznie wszystko.


Wnętrza w stylu skandynawskim
Opracowanie: www.dekoral.pl
Źródło: www.dekoral.pl
Z pomocą przychodzą nam pisma budowlane. W salonach prasowych znajdziemy trochę pozycji z z tymi zagadnieniami. W nich są wyróżniane aktualne mody mieszkaniowe oraz przykłady aranżacji. Magazyny pomogą znaleźć sklepy, w których kupimy dekoracje i umeblowanie. Czasami opisane są tam też praktyczne idee, jak np. zmontować samodzielnie półkę i komodę niskim kosztem.

Bez internetu to prawie jak bez ręki. W cyfrowych głębinach sieci na pewno dostaniemy potrzebną pomoc. Funkcjonuje parę witryn, które mają zbliżoną zawartość do gazet papierowych. Dobrze jest skorzystać z forów na nich, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Poza tym sklepy meblowe prowadzą swoje witryny, z których można prosto zamówić potrzebne nam przedmioty. Szukając konkretnego elementu, należy dobrze sprecyzować zapytanie w wyszukiwarce. Najlepiej użyć: „nazwa przedmiotu i lokalizacja”, przykładowo: „parapety Wrocław” lub „kominki Mefisto Wrocław”. Internet przyda się nam również w sytuacji, gdy postanowimy zatrudnić profesjonalnego dekoratora wnętrz. (Więcej wartościowych informacji w tej kwestii - serwis).

Szersze Informacje można znaleźć wchodząc na profil .
Źródło: Kominki Mefisto
Opracowanie: k.s.
19-02-05 07:17:02