X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Remont łazienki może być prosty!

Wakacje i okres letnich miesięcy to moment, kiedy wielu Polaków decyduje się na zrobienie remontu w mieszkaniu. Bywa że to gruntowna zmiana, zrywanie podłóg, wyburzanie ścian, wymiana okien, a czasem remont tylko wybranego pomieszczenia lub odnowienie kolorów na ścianach. Nie ma znaczenia to czy planujemy remont na dużą skalę czy niekoniecznie, zanim się do tego zabierzemy musimy podjąć parę istotnych decyzji. Kupić materiały, pomyśleć czy zatrudnimy ekipę do prac, czy wykonamy je we własnym zakresie, poszukać kafelków, paneli i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przyjdzie nam Internet. Zanim wybierzemy się na wędrówkę po sklepach z artykułami budowlanymi poszukajmy inspiracji na stronach poświęconych urządzaniu wnętrz.


mała łazienka
Opracowanie: RAVAK
Źródło: RAVAK
Płytki ceramiczne Wrocław” – gdy wpiszemy w wyszukiwarkę internetową takie hasło otrzymamy w rezultacie długą listę stron. Odnajdziemy tam tak witryny powiązane z dekorowaniem wnętrz, jak i strony sklepów oferujących płytki. Możemy więc natychmiast od inspiracji przejść do poszukiwania konkretnego wzoru kafelków. W taki sam sposób bez kłopotu wyszukamy każdy sprzęt potrzebny nam do przeprowadzenia rewolucji w naszym domu. Gdy poszukujemy mebli do kuchni pomocne może być hasło „meble kuchenne Wrocław”, albo przykładowo „meble do kuchni na zamówienie” – jeśli poszukujemy czegoś w niespotykanych rozmiarach lub chcemy, by nasza kuchnia była inna niż wszystkie.

baterie umywalkowe
Opracowanie: Artvillano
Źródło: Artvillano
Kiedy odświeżamy łazienkę możemy poszukać sklepu oferującego szeroki asortyment baterii łazienkowych, farb odpornych na wodę, umywalek i podobnych elementów wyposażenia. Gdy wpiszemy hasło „kabiny prysznicowe Wrocław” znajdziemy ogromne ilości pomysłów – aranżacji wykorzystujących kabiny szklane, z pleksi czy wykorzystujące odmienne rozwiązania.

Wśród setek inspiracji musimy mieć na uwadze to, aby nie dać się zwariować. Jeśli każde pomieszczenie w naszym domu będzie urządzone w odmiennym stylu, cały projekt stanie się niespójny i prawdopodobnie sami nie będziemy dobrze się czuć w tak przesyconym wnętrzu. Dobrze jest postawić na jeden styl. Im bardziej neutralny tym więcej będziemy mogli zrobić dodatkami, takimi jak na przykład światło. Naturalnie dzięki temu będziemy także mogli częściej coś w naszym mieszkaniu zmieniać bez konieczności wydawania na to ogromnych funduszy.


Przeczytaj ciekawą ofertę w miejscu:

Wyświetl większą mapę
Źródło: Cermag.com.pl
18-07-12 03:49:03