X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Wielokrotnie nagradzane słuchawki Siberia v2 właśnie trafiły na rynek w nowej wersji - wyposażonej w ultra-jasne podświetlenie LED oraz rozbudowane opcje konfiguracyjne.

SteelSeries - wiodący producent profesjonalnego sprzętu dla graczy - poinformował o rozpoczęciu sprzedaży słuchawek Siberia v2 Frost Blue Headset. Najnowszy produkt firmy można już zamawiać w cenie 119,99 euro na stronie SteelSeries.

Siberia v2 Frost Blue Headset łączy w sobie docenianą przez testerów i użytkowników ergonomię i jakość dźwięku klasycznego modelu Siberia v2 z innowacjami wprowadzonymi w wersji Frost Blue:
Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Mroźne podświetlenie
Superjasne, błękitne diody led, przeświecające przez zewnętrzną osłonę obu nauszników. Podświetlenie działa w sześciu różnych trybach, które mogą być powiązane ze zdefiniowanymi przez użytkownika aktywnościami lub grami. Do wyboru są: tryb aktywny (diody migające w rytm muzyki, dialogów, efektów audio), powolna pulsacja, szybka pulsacja, wysoka jasność, niska jasność lub brak podświetlenia
Doskonały dźwięk i komfort
Słuchawki są nieprawdopodobnie lekkie i wygodne, a na dodatek zapewniają znakomity dźwięk - to efekt zastosowania w nich nowatorskiego pałąka, komfortowych nauszników pokrytych szarą skórą skrywających 50-mm głośniki, a także wysuwanego mikrofonu.
Mikrofon z funkcją aktywnego tłumienia hałasu
Model Siberia v2 Frost Blue wyposażony jest w inteligentny mikrofon z systemem aktywnego tłumienia wszelkich zbędnych dźwięków - skonstruowano go tak, by najlepiej przekazywał dźwięk (look więcej w serwisie) głosu użytkownika. Gdy nie jest używany, można go jednym ruchem schować w nauszniku; wygodną kontrolę nad słuchawkami zapewnia pilot umieszczony na pokrytym podwójnym nylonowym oplotem kablu z wtyczką USB.

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset były testowane - i są na co dzień wykorzystywane - przez wielu utytułowanych graczy e-sportowych, w tym m.in. członków Team EG: Chrisa "HuK" Lorangera oraz Geoffa "iNcontroL" Robinsona.

Więcej informacji oraz zdjęć modelu SteelSeries Siberia v2 Frost Blue znaleźć można na oficjalnej stronie produktu - .
Źródło: Tabasco PR
Opracowanie: Daniel Cieślak
19-10-22 14:10:02