X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o wagosuszarkach

Istnieje szereg miejsc, w których analizuje się masę produktu przed poddaniem ich procesowi osuszania oraz po. Dawniej radzono sobie z tym kłopotem w sposób opisany poniżej: dokonywano pomiaru wagi materiału, później suszono go przez kilka godzin, na koniec ważono ponownie. Robiono tak, aby ocenić jego wilgotność. Ale tego rodzaju metoda była dość zawodna. Zdarzają się bowiem sytuacje, w których czas jest bardzo ważny, a parę godzin klasycznego suszenia surowca nie działało na korzyść badań. Z pomocą przyszła wagosuszarka.
wagosuszarka
Źródło: wagi-elektroniczne.pl
Składa się ono z charakterystycznych dwóch części. Pierwsza z nich to wyświetlacz i pozostałe elementy tradycyjnej wagi, informujące użytkownika o pracy wykonywanej przez wagosuszarkę. Druga natomiast to komora suszenia. Mieści się na miejscu szalki, ponad wyświetlaczem. W niej daje się badane surowce. Przy pomocy tego urządzenia, z wykorzystaniem procesu termograwimetrii (ubytek wagi składnika w trakcie ogrzewania go), weryfikowana jest różnica między mierzonymi próbkami przed analizą i po niej. Świadczy to o klasie komponentu, a jest konieczne w każdym miejscu, gdzie taka informacja może być ważna np. laboratoria .Sklep (lampy stojące) internetowy ma propozycję zawierającą tego typu urządzenia, pochodzące od najlepszych europejskich producentów. Odznaczają się one dobrym wykonaniem oraz wysoką dokładnością w robionych na nich badaniach. Ponadto w ofercie znajdzie się potrzebna termiczna drukarka do wagi (więcej na specjalną atencję zasługują wagosuszarki firmy KERN. W tym sklepie stanowią one czołową cześć asortymentu z tego zakresu. Różnią się one przede wszystkim zakresem temperatur, w jakich należy dokonywać pomiarów. Powszechnie, maksimum takich temperatur wynosi 160 stopni Celsjusza. Ale firma KERN oferuje dwa urządzenia z możliwością badań w wyższej temperaturze: wagosuszarka DBS 60-3 pozwala na pomiar w temperaturze 200 stopni, a wagosuszarka MRS 120-3 aż 230 stopni. Z tego powodu są one tak bardzo sugerowane klientom.

Dodatkowo, internetowy sklep oferuje także te urządzenia zrobione przez inne firmy, jak choćby OHASU.

Tylko teraz oceń elastomer ten tekst, który jest niezwykle ciekawy. Zrób to właśnie w tej chwili! Zobaczysz, że rzeczywiście należy to zrobić!

Ten produkt posiada charakterystyczny i bardzo nowoczesny wygląd. Poza tym jest bardzo łatwy w obsłudze. Ponadto w asortymencie znajdują się też wagosuszarki firm RADWAG, AXIS oraz SHIMATZU.


Polecamy też

Jak zapewnić sobie wyjątkowy wygląd?

Opracowanie: Zepter
Bywają w życiu każdego człowieka takie dni, kiedy pragnie wyglądać wręcz powalająco. Mogą to być na przykład ważne wydarzenia jak ślub, niezwykle ważna pierwsza randka, bankiet w pracy, premiera w teatrze. Można tak w nieskończoność wymieniać. To właśnie na tego rodzaju okazje zwykle trzymamy w domu bardzo eleganckie stroje czy kosmetyki znanych marek. Czasem są to rzeczy największych jak dior, chanel, Hermes albo Prada, lecz naturalnie nie wszystkich ludzi stać na rzeczy z tymi metkami.
19-07-13 07:04:04