X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Serwis dla miłośników piłki nożnej

piłka nożna
Opracowanie: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego powstał serwis FootballBlog. To genialne połączenie bloga wraz z serwisem mówiącym o sporcie. Świeże komentarze, refleksje po rozegranych meczach, wyniki na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Ekstraklasa, ligi zagraniczne, reprezentacja Polski. Ciekawe informacje, porady ekspertów, skróty filmowe z najlepszymi odcinkami meczów. Bramki Ekstraklasy, bramki z lig zagranicznych i meczów międzynarodowych, również filmy z rewelacyjnymi oraz kuriozalnymi golami.

W serwisie jest też miejsce na historię piłki nożnej i historię piłki nożnej w naszym kraju. Amatorzy ciekawostek napotkają informacje o odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie oraz życiorysy najlepszych piłkarzy świata.

Serwis komentuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Użytkownicy znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach piłkarskich z całego globu. Blog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie kopanie w gałę oraz słownik piłkarski. Z niepohamowaną przyjemnością pokazujemy najpiękniejsze i pełne seksu WAGs, czyli żony, narzeczone piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie powiązany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można spotkać między innymi "Opowieści Króla Kibiców", czyli nie powtarzalnego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Serwis stara się bić o lepszą piłkę nożną - dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, na przykład "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub Ekstraklasy ma swoją podstronę z informacjami i ciekawostkami.

Witryna to też swoboda komentarzy i myśli. Każdy miłośnik piłki może tutaj napisać własny tekst lub skomentować tekst innego użytkownika. Można też wziąć udział w jednej z wielu licznych sond oraz ankiet, których nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują naturalnie reprezentacji Polski, choć nie kryją sympatii do innych reprezentacji oraz drużyn.

Priorytetem FootballBloga jest popularyzacja swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce kopanej. Redaktorzy piętnuje wszystkie przejawy chamstwa na trybunach i boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło."
Opracowanie: B.S.
23-03-04 08:43:56