X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowoczesność w każdym calu

Baterie łazienkowe Blitz
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix
Proste, eleganckie, funkcjonalne. W nowoczesnej łazience nie może zabraknąć... nowoczesnych baterii.

Nowa seria baterii Blitz to propozycja firmy Madix, skierowana do miłośników niebanalnego wystroju, wyrażanego przez pozornie minimalistyczne formy estetyczne. Poszczególne modele cechuje oryginalny, artystyczny design, pozbawiony jednak zbędnych ozdobników.

Baterie łazienkowe Blitz
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix
Zamierzona prostota pozwala dopasować je, nie tylko do wielu możliwych aranżacji, lecz także do różnorodnych rozwiązań o wymiarze praktycznym. W zależności od indywidualnych potrzeb, można więc zamontować na umywalce wysoką lub niską baterię. Dla bardzo minimalistycznych wnętrz idealnym rozwiązaniem jest natomiast ścienny mechanizm podtynkowy, który pozwala ponadto zaoszczędzić więcej przestrzeni. Podobny efekt można wprowadzić również do kabin prysznicowych, zachowując na widoku jedynie niezbędne elementy wyposażenia (rączka, przełącznik). Natomiast do wanien doskonale pasują natynkowe mechanizmy, instalowane na powierzchni ściany.

Nowoczesność to, obok wyglądu, przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Prosty design baterii z serii Blitz ma bezpośredni związek z komfortem użytkowania. Wszystkie elementy są łatwo dostępne, proste w obsłudze i składają się w jedną spójną całość. Mechanizmy przeznaczone na umywalki wyposażone są dodatkowo w korek automatyczny, a zestawy podtynkowe posiadają niewielki przełącznik, umożliwiający skuteczne sterowanie strumieniem wody. Eleganckie, wygodne i trwałe baterie Blitz sprawdzają się w małych i dużych łazienkach o różnorodnym wystroju, lecz jednolitych, nowoczesnych standardach komfortu.
Źródło: PointB
Opracowanie: Piotr Bugaj
18-06-19 07:08:03