X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Modne i użyteczne akcesoria marki Authentics

Niesztampowe, designerskie rozwiązania nie muszą kojarzyć się z niewygodą i brakiem funkcjonalności. Marka Authentics dowodzi, że to co piękne i modne, może być także ergonomiczne i wygodne w użyciu.

Niemiecka marka Autentics tworzy przedmioty użytkowe niezwykle przydatne, a zarazem ujmujące nieprzeciętnym wyglądem. Stojący w kącie holu piesek, stanowi nie tylko element wystroju, ale również przydatną polerkę do butów. Kolorowy wieszak Wardrope został wykonany z liny, z czterema zawieszkami. Doskonale spełnia swoje zadanie, a na dodatek pasuje do pomieszczenia każdej wielkości. Także czarny gazetownik nie od razu zdradza swoją funkcję. Mimo to dobrze porządkuje codzienną prasę.

Wśród akcesoriów kuchennych, warto zwrócić uwagę na trzy niezwykłe doniczki na zioła, które zostały wykonane z poliestrowych toreb zawieszonych na stelażu. Rośliny są dobrze zabezpieczone, a produkt wygląda interesująco we wnętrzu nowocześnie zaaranżowanej kuchni, na tarasie lub balkonie. Design torebki śniadaniowej został zaczerpnięty z tradycyjnej, papierowej torby, jednak miejsce papieru zajęło kolorowe płótno. Może służyć do transportowania drugiego śniadania do pracy a także przechowywać przeróżne drobiazgi w przedpokoju, pokoju lub łazience.

Dekoracje i akcesoria marki Autentics
Opracowanie: Autentics
Źródło: Calvado.pl

Wszystkie wymienione w materiale gadżety marki Authentics dostępne są w sklepie internetowym – .
Źródło: Avando PR
Opracowanie: Magdalena Głowacz
19-01-06 07:16:03