X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wanna w miejskim stylu

Urban, to nowa kolekcja wanien marki Sealskin, powstałych z myślą o nowoczesnych miejskich apartamentach. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość zabudowy przy pomocy specjalnych mebli.

Według badań przeprowadzonych przez holenderskie agencje monitorujące rynek wyposażenia wnętrz, wanna wkrótce przeżyje swój renesans. Pomału mija zauroczenie kabinami prysznicowymi. Według agencji Synovate to właśnie wanna najczęściej wskazywana jako najlepsze miejsce relaksu po wyczerpującym dniu.

Wanna Urban, została stworzona z myślą o mieszkańcach miast. Jest głęboka, wygodna, komfortowo wyprofilowana, a przy tym niezwykle estetyczna. Wanny Urban zostały wyposażone są w unikalny system napełniania przez odpływ, który pełni także rolę systemu przelewowego. (Przelew działający na zasadzie naczyń połączonych ukryty jest poza wanną.)

Wanny z kolekcji Urban
Opracowanie: SEALSKIN
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.

Nowa wanna marki Sealskin może pełnić także funkcję ergonomicznego mebla w niewielkiej łazience. Producent stworzył specjalną linię zabudowy meblowej, w której możemy przechowywać niezbędne akcesoria łazienkowe i kosmetyki. Zabudowa meblowa, przeznaczona jest do wanny Urban z 30 cm rantem. Moduł tworzy mebel złożony z trzech szuflad w części środkowej i czterech półek (po dwie na każdą stronę). Zabudowa i wanna zostały doskonale skomponowane pod względem stylistycznym. Szeroki rant wanny może również służyć jako siedzisko, lub półkę na zabawki podczas kąpieli najmłodszych. Osoby z dysfunkcjami kręgosłupa docenią rant jako formę podparcia ciała, które zapewni im pełną kontrolę nad wykonywanymi ruchami.

Łazienka, wanna Urban z meblem w zabudowie
Opracowanie: SEALSKIN
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.

W linii Urban dostępne są:
- wanny prostokątne w rozmiarach 170x80 cm (wanna z odpływem w krótszym boku) i 180x80 cm (z odpływem pośrodku) z elegancką krawędzią o szerokości 10 i wysokości 6 cm,
- wanna 190x110 cm z szeroką 30-centymetrową krawędzią, przeznaczona pod zabudowę meblową,
- wanna asymetryczna narożna o wymiarach 170x130x65 cm dostępna w wersji prawej i lewej.
Wszystkie wanny z kolekcji Urban wykonane są z akrylu o grubości 6 mm.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Sealskin jest firma Coram Poland. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: Zabudowa - więcej i więcej -
Opracowanie: Anna Kowalewska
18-08-10 07:10:03