X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle
Opracowanie: Komandor
Źródło: Komandor
Teraz zdjęcia z wakacji czy Twoich bliskich mogą stanowić element dekoracyjny mebli. Dzięki możliwości naniesienia grafiki na szkło stworzysz unikalną galerię zdjęć na wypełnieniach drzwi szafy, regału czy szafek kuchennych. Takie rozwiązanie pozwoli Ci przenieść się w sferę marzeń, fantazji i wspomnień, a ponadto każdy mebel będzie niepowtarzalny.

Galeria zdjęć na wypełnieniach mebli nada mieszkaniu bardzo osobisty klimat i podkreśli jego indywidualny charakter. Oprócz własnych zdjęć można wybrać jeden spośród 1500 wzorów dostępnych w ofercie firmy Komandor, takich jak: abstrakcje, krajobrazy, elementy natury czy postacie z bajek. Tak szeroka gama wzorów pozwala dopasować grafikę do każdego wnętrza – zarówno tradycyjnego, jak i bardziej nowoczesnego.

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle
Opracowanie: Komandor
Źródło: Komandor

Miłośnicy minimalistycznych wnętrz mogą zdecydować się na fotografie czarno-białe, np. panoramy światowych stolic, lub wybrać grafikę w odważnym kolorze. Dla zwolenników klasycznych aranżacji najlepsze będą grafiki w stonowanych barwach, np. pejzaże, elementy naturalne czy wydruki rodzinnych fotografii. Grafiki na wypełnieniach szklanych znakomicie sprawdzą się także w pokojach dla dzieci, nadając wnętrzu radosnego charakteru, natomiast w pokojach nastolatków podkreślą ich osobowość i wyjątkowy styl.

Personalizuj wnętrze – grafiki na szkle
Opracowanie: Komandor
Źródło: Komandor

Grafika ze zdjęciem drukowana jest na folii PCV (przetestuj w promocji przemiał pvc- www.metal-plast.pl/oferta/przemial-pvc-i-regranulaty/) i trwale łączona ze szkłem bezbarwnym.
Źródło: Triple PR
Opracowanie: Katarzyna Jędrek
21-05-21 07:37:33