X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ociepl swój dom niepowtarzalną głębią fascynujących obrazów!

Trendy urządzenia wnętrz ulegają zmianie na równi z kierunkami w modzie odzieżowej. Poszczególne detale dekoracyjne, występują nie tylko w niższych cenach, ale i w szerokiej ofercie wzorów i kolorów. Osoby dbające o pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od talerzy na stół po fototapety na ścianę w rożnych punktach handlowych.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Źródło: www.bmpolska.com
Zupełnie zmieniła się również funkcja ścian we wnętrzu. Z kolorowych płaszczyzn będących jedynie tłem dla zestawów mebli, stały się elementem ekspozycyjnym. W sklepach budowlanych i czasopismach designerskich znajdujemy wiele sposobów na zagospodarowanie artystyczne tych wielkich płaszczyzn, poprzez: tynki dekoracyjne, szablony, unikalne zestawienia farb dekoracyjnych, zawieszki, fototapety, naklejki i wiele innych.

Mimo zmiennej mody pewna funkcja ścian nie zmieniła się. Od zawsze musi być na niej coś co wygląda reprezentacyjnie, przykuwa wzrok, rozbudzi podziw i wyobraźnię.

obrazy
Opracowanie: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Źródło: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl
Oryginalną, prostą i odwieczną formę dekoracji zawsze będą stanowić obrazy (Zdzisław Beksiński obrazy) olejne . Różni artyści prezentują bardzo oryginalne dzieła. Rozpowszechniają miedzy innymi, bardzo charakterystyczną sztukę portugalską. Eksponowane są również formy malowane tradycyjnie. Poszczególny obraz jest niepowtarzalnym dziełem autorskim. Tańszą wersją będą obrazy drukowane, która równie stylowo udekorują każde wnętrze.

W zależności od gustu i typu wnętrza, artyści oferują formy do salonów: abstrakcyjnych, nowoczesnych, kwiatowych i japońskich. Przestrzeń i siła, jaką zawierają obrazy (pełna treść) abstrakcyjne nadaje charakter zarówno pokojom jak i lokatorom domu. Obrazy nowoczesne fascynują i są doskonałym dopełnieniem minimalistycznych wnętrz. Stanowi doskonałe dopełnienie aranżacji i uwydatnia styl miejsca zamieszkania.


Polecamy też

Odnawianie wnętrza – sposoby

Opracowanie: Pixers
Odświeżanie pomieszczenia to nie tylko zabieg kosmetyczny. Z upływem lat kolory ścian wycierają i brudzą się, a wnętrze staje się nieatrakcyjne. To zauważalny impuls do remontu i dobre usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.
20-01-22 12:10:21