X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Modna i perfekcyjna kuchnia

Wyposażenie kuchni marki Schuller charakteryzuje niezwykła precyzja wykonania i modny design. Przykładowe kompozycje zestawów meblowych można oglądać w punktach House of Kitchen, w krakowskim i wrocławskim salonie Max-Fliz.

Dla firmy Schuller kuchnia to nie tylko miejsce służące do przygotowywania posiłków, ale wyraz i odzwierciedlenie aktualnej sytuacji życiowej i potrzeb jej właścicieli. Dlatego wszystkim klientom oferuje 5 letnią gwarancję na zakupione produkty.

Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Źródło: Max-Fliz

Produkty firmy Schuller w swojej jakości, funkcjonalności i wzornictwie znacznie przewyższają cenę. To kuchnie będące połączeniem mistrzowskiego rzemiosła i właściwego materiału. W przypadku tego producenta można mówić, że mniej znaczy więcej. Redukcja form pozwala na skoncentrowanie się na esencji stylu. Bezkompromisowa przejrzystość designu i dbałość o najmniejsze szczegóły, sprawia, że kuchnie sprawdzą się w każdym otoczeniu nie tracąc przy tym swojego charakteru – mówi Katarzyna Orlicka z Max-Fliz – House of Kitchen.

Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Źródło: Max-Fliz

Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Źródło: Max-Fliz
Poza doskonałą jakością, meble kuchenne firmy Schuller wyróżniają się najnowocześniejszym designem, dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Lakierowane fronty powlekane są aż 8 krotnie. Marka Schuller, jako jeden z niewielu producentów mebli na rynku, udziela wieloletniej gwarancji na swoje produkty. Klamki, zawiasy i inne części podstawowe na 5 lat, a elementy narażone na pracę i duże obciążenia objęte są gwarancją dożywotnią.

Przy wyborze mebli kuchennych należy pamiętać, że mali producenci wykonają podobną kuchnię w konkurencyjnej cenie, jednak firma Schuller zarówno proponuje dobrą cenę, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakością wykonania jak i wykończeń. Klienci również otrzymują wieloletnią gwarancję, a tego na pewno nie zapewni nam lokalny stolarz > stolarka drzwiowa. – dodaje Katarzyna Orlicka.

O tym jak prezentują się zestawy mebli kuchennych marki Schuller na żywo, można przekonać w salonach kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz w Krakowie lub Wrocławiu. Firma oferuje swoim klientom wykonanie oraz montaż kuchni od A do Z, wraz z podłączeniem i ustawieniem sprzętu AGD. Dzięki temu klient otrzymuje kuchnię, w której od razu może rozpocząć gotowanie.

Aranżacja kuchni, meble kuchenne marki Schuller
Opracowanie: Schuller
Źródło: Max-Fliz
Opracowanie: Sabina Pająk
17-11-26 16:01:02