X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Maluje.pl z doskonałej jakości farbami Winsor & Newton

Farby wodne
Opracowanie: Winsor&Newton
Źródło: Winsor&Newton
to nowoczesny, specjalistyczny sklep internetowy oraz stacjonarny z niezwykłymi farbami i artykułami malarskimi. Działający w Warszawie na Hawajskiej 19 rodzinny biznes, to prawdziwy raj dla pasjonatów sztuki. Oferuje szeroką gamę materiałów dla plastyków, w tym farby i akcesoria malarskie Winsor&Newton!

Do sklepu chętnie zaglądają młodzi artyści - przedszkolaki, które zaczynają przygodę z kolorowankami, uczniowie, chcący zaopatrzyć się w niebanalne materiały i studenci, którzy doskonalą swój warsztat malarski. Z myślą o profesjonalistach malarzach, jak i hobbystach sklep ma w swojej ofercie niezwykłe produkty Winsor&Newton. To marka wiodąca w tym sklepie, ale oprócz niej można tam kupić równie dobre, tańsze farby marki Reeves. farby - (dodatkowe info)ytyjska firma Winsor&Newton założona w 1832, stała się niekwestionowanym liderem w produkcji materiałów artystycznych. Produkowane przez nią farby oraz media malarskie stanowią klasę samą w sobie. Ciągła praca nad doskonaleniem produktów i używanych do ich wytwarzania składników sprawia, że w sposób unikalny w produktach Winsor&Newton tradycja łączy się z szeroko pojętą nowoczesnością. Doskonaląc skład swoich produktów W&N zdecydował się na bezprecedensowe posunięcie - opublikował skład swoich farb artystycznych. Dziś plastycy na całym świecie wiedzą, że sięgając po artystyczne farby z logo W&N wybierają najwyższą jakość. Dla wszystkich tych, którzy cenią jakość i trwałość kolorów farby te nie mają alternatywy.

Farby olejne
Opracowanie: Winsor&Newton
Źródło: Winsor&Newton
Zastosowanie tradycyjnych umiejętności kompozycji farb oraz nowoczesnych technik chemicznych ich produkcji dało w rezultacie niepowtarzalną paletę barw, charakteryzujących się wysoką jakością.

Winsor&Newton oferuje również bardzo szeroką gamę pędzli, przeznaczonych do różnych technik malarskich. Mają one zastosowanie wszędzie tam, gdzie decydująca jest przede wszystkim jakość i trwałość. Przystępna cena oferowana przez sklep będzie na pewno dodatkowym atutem. Sklep ma w swojej ofercie również odpowiednie zestawy z poszczególnych rodzajów farb. Każdy z nich zawiera wyselekcjonowane składniki, w tym kolory pozwalające stworzyć podstawową paletę barw. Większość składników można oczywiście dokupić w miarę zużywania.

Piękny komplet farb w ekskluzywnym drewnianym pudełku to doskonały prezent dla każdego plastyka - początkującego i zaawansowanego, również dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką. Tańsze zestawy dla początkujących na stronie znaleźć można będzie w ofercie firmy Reeves.

Jeśli faktycznie interesujesz się rozwojem plastycznym w dostaniesz wszystko, co niezbędne do studia malarskiego, łącznie z emitującym naturalne światło, specjalistycznym oświetleniem Daylight.
Źródło: Sisu
Opracowanie: Anna Krawczyk
20-10-12 11:20:56