X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wygrywaj w konkursie Yogen Früz!

Wygrywaj w konkursie Yogen Früz!
Opracowanie: Yogen Früz
Źródło: Yogen Früz
Moda na jogurty mrożone dotarła do Polski. Chcesz być trendy? Pożegnaj lody śmietankowe, czekoladowe czy truskawkowe i przygotuj się na jogurtową rewolucję! Wymyśl slogan reklamowy dla marki Yogen Früz i wygraj karnet na pięć dowolnych produktów! Zabawa potrwa od 10 do 22 kwietnia!

Sezon wiosna/lato 2012 w Yogen Früz oficjalnie rozpoczęty! Uczestnik konkursu ma za zadanie zgłosić własną propozycję sloganu reklamowego dla marki Yogen Früz. Wysoko punktowana jest kreatywność i poczucie humoru! Propozycje należy przesyłać na adres zakończeniu konkursu Kapituła wyłoni dwie najciekawsze propozycje. Ich autorzy wygrywają karnety na pieć dowolnych produktów Yogen Früz do realizacji w wybranym przez siebie punkcie sprzedażowym.

Jogurtowa uczta w towarzystwie szeroko üśmiechniętych przyjaciół to zdrowa alternatywa dla zwolenników aktywnego trybu życia i pozytywnego nastawienia do codziennych problemów.

Wspólne komponowanie deserów to także świetna zabawa. Dzięki usłudze Ü-serve, każdy ma możliwość samodzielnego stworzenia unikalnej kompozycji lekkiego deseru mrożonego na bazie jogurtu i świeżych owoców.

Globalna marka na polskim rynku
Marka Yogen Früz jest obecna w 25 krajach na całym świecie i ma 1200 punktów sprzedaży. Czas na jogurtową rewolucję w naszym kraju. Najbardziej szykowne jogurty mrożone przebyły długa drogę z Kanady do Polski, aby podbić nasze serca i uwieść zmysły. Warszawskie galerie handlowe - Galeria Mokotów oraz Wola Park już zdobyte! Teraz marka buduje franczyzową sieć lokalnych partnerów w kolejnych miastach.

Yogen Früz to mrożone jogurty i sorbety dla każdego, kto ceni sobie zdrowy tryb życia. Firma promuje zdrowy tryb życia, uśmiech i witalność. Yogen Früz zachęca również do aktywności i poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Ucieleśnieniem tych wartości jest charakterystyczne, "uśmiechnięte" logo marki.

Zapraszamy do zakładki konkursowej!
Źródło: Yogen Früz
Opracowanie: M.K.
21-05-21 07:37:31