X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Marynarski pop w House

Marynarski pop w House
Opracowanie: House
Źródło: House
Marynarskie pasy (ciąg dalszy tego zagadnienia- http://www.artemed.pl) są głównym motywem linii „Marine”, która - w odświeżonej, wyrazistej wersji, przepuszczonej przez popowy filtr - kontynuuje zeszłoroczny trend, zapoczątkowany przez Marca Jacobsa.

Letnie pasy, dwu- lub wielobarwne, różnią się od klasycznych biało-granatowych nie tylko bardziej odważnymi, wakacyjnymi kolorami, ale i różną szerokością i kombinacjami. Kolorystyczna dominanta, z jaką są zestawiane w tym sezonie, to koralowa czerwień i pomarańcz, które uzupełniają czerń, biel i słoneczny żółty.

Marynarski pop w House
Opracowanie: House
Źródło: House

W kolekcji House pasy w towarzystwie czystych kolorów pojawiają się na ubraniach w letnich, sportowo-eleganckich fasonach, które świetnie sprawdzą się w gorące dni – zarówno na codzienne spacery po mieście jak i wizyty na plaży. Projektanci przygotowali dużo bawełnianych sukienek, szortów, T-shirtów, oversize’owych bluzek i tank topów, letnich marynarek oraz pasiastych kostiumów kąpielowych, a wszystko o bardzo kobiecej, lekkiej i zwiewnej linii. Fanki klasycznego, biało-granatowego marynarskiego stylu też znajdą coś dla siebie.

W HOUSE’owym wydaniu wielokolorowym pasom towarzyszą złote dodatki, nadruki z prostymi, jednokolorowymi hasłami oraz akcesoria w stylu marynarskich splotów i węzłów. Ubrania z kolekcji „Marine” dostępne już są w salonach HOUSE.
Źródło: LPP S.A.
Opracowanie: Katarzyna Młodzińska
22-03-24 07:02:07