X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dobry praktyczny sprzęt AGD w kuchni

W obecnych czasach właściwie każdą codzienną aktywność możemy sobie w ten czy inny sposób uprościć. Pozwala na to postęp technologii wszelkiego typu, dostępność różnych urządzeń i ich niewysokie ceny. Najlepszym przykładem jest gotowanie. Drobny praktyczny sprzęt AGD bardzo ułatwia wszelkie czynności z nim powiązane.


nowoczesna kuchnia
Opracowanie: thekitchendesigner.org
Źródło: http://www.flickr.com/photos
Drobne krojenie, rozgniatanie i rozdrabnianie produktów bez żadnego wysiłku ułatwiają nam blendery. Gdy planujemy przygotować koktajl z owoców - nie ma lepszego sprzętu.

Zaciekawił Cię nasz opis? Jeżeli tak, to wejdź do nowego tekstu i czytaj dalej lampyilampki.pl o tym, co bardzo Cię ciekawi.

Wystarczy chwila i już mamy pyszny koktajl. Bez żmudnego rozgniatania i tarcia.

A czajniki elektryczne? Mało już pozostało gospodarstw domowych, gdzie korzysta się z tradycyjnych czajników z gwizdkiem. W czajniku elektrycznym woda wrze ekspresowo, no i nie mamy zagrożenia pożarem, gdy zapomnimy o wrzącej wodzie.
Ekspresy do kawy za to ułatwiają nam ranki. Nie musimy sterczeć nad kubkiem i wykonywać kilku czynności, tylko naciskamy przycisk, idziemy umyć zęby, a gdy wrócimy czeka na nas kubek pachnącej, gorącej kawy.

W czasie obiadu zwykle wykorzystujemy frytkownice czy grille. Umożliwiają zrobienie dobrego posiłku w dosłownie pół godziny. Potrzeba tylko parę ziemniaków, czy innych warzyw, które można przez chwilę smażyć na gorącym tłuszczu, kawałek piersi z kurczaka natartej ziołową marynatą i posiłek gotowy. A jeśli mamy ochotę na coś słodkiego? Miksery w dłoń! Nie ma prostszego i smaczniejszego deseru ,gdy jest gorąco, niż świeże truskawki z bitą śmietaną. A gdy mamy chętkę na coś niskokalorycznego, przydają się sokowirówki. Świeży sok z pysznych jabłek czy pomarańczy, bez dodatku cukru czy innych ulepszaczy doskonale nas orzeźwi przy panujących upałach.

Trzeba korzystać z udogodnień jakie proponuje nam rozwój technologii. Zwykłe czynności są łatwiejsze, a my mamy więcej czasu dla siebie.

Zajrzyj też na Sklepie North.pl (Sklepie North.pl)Sklepie
20-06-18 07:15:16