X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gdzie latamy na urlop w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że interesująca propozycja ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za 12 godzin będziemy wyjeżdżać na wczasy.
Bardzo wiele osób planuje właśnie tak podejść do organizacji wypoczynku. Pakują walizki, biorą wolne w firmie i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i korzystną ofertę. Zależnie od wymarzonego kierunku należy wpisać w wyszukiwarkę właściwe hasło. „Last minute Hiszpania” - na przykład. I z miejsca zobaczymy w odpowiedzi długą listę. Jeśli chodzi o Hiszpanię, to najczęściej wybieranym kierunkiem wciąż jest Majorka. Urlop tam da się spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są jeszcze lepsze. Tygodniowy pobyt w dyskotekowym zagłębiu Turcji - Bodrum może kosztować nas niewiele ponad 800 - 900 złotych. Czyż to nie doskonała propozycja? Należy przeczytać kilka ofert - bywa, że różnią się znacząco. Za taką samą cenę w jednym hotelu mamy wypoczynek all inclusive, a w innym, o podobnym standardzie - tylko śniadania. Pamiętajmy na czym nam najbardziej zależy - czy wolimy hotel blisko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z pełnym wyżywieniem. To drobiazgi, ale właśnie nimi różnią się propozycje.

No i pozostał jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to nadal najczęściej wybierany kraj na urlop dla Polaków. Ciepło, dość niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia. Kiedy znudzą nam się kąpiele słoneczne z pewnością będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne cenowo. Tutaj już za 900 złotych możemy spędzić tydzień w czterogwiazdkowym hotelu w wariancie all inclusive.


Polecamy też

Odjazdowe wakacje dla rodzin z dziećmi

Novotel Gdańsk Marina
Opracowanie: Novotel
Źródło: Novotel
Udane wakacje z dziećmi to prawdziwe wyzwanie. Tym bardziej, że najmłodsi turyści są bardzo wymagający – zwłaszcza jeżeli chodzi o atrakcje. Co więc zrobić, by nie usłyszeć od naszych pociech „nudzę się….”? Optymalnym rozwiązaniem na udany rodzinny urlop, czy też weekendową wycieczkę jest wyjazd do jednego z 11 hoteli Novotel w Polsce, które proponują specjalny, bogaty program Family&Novotel.
1 2