X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Miejsce relaksu dla Twojej rodziny

Łazienka to bardzo ważne miejsce w mieszkaniu. W niej odpoczywamy, tam przygotowujemy się do każdego nowego dnia. Musi więc być piękna, przytulna i powinniśmy czuć się tam doskonale i absolutnie powinniśmy tam położyć dobre płytki ceramiczne.
Płytki gresowe
Przecież o wiele przyjemniej zaczynamy dzień po prysznicu w pięknym miejscu, po zrobieniu makijażu w odpowiednim świetle i po wygospodarowaniu kilku minut na czynnościach upiększających Powinniśmy zatem poświęcić łazience dużo uwagi przy aranżowaniu mieszkania. Najpierw powinniśmy wybrać płytki ceramiczne-dodatkowe źródło. Wzorów i wariantów wymiarów jest bardzo wiele więc przede wszystkim przemyślmy to w jakim stylu chcemy zaaranżować wnętrze. Czy będzie klasyczne, antyczne albo futurystyczne? Gdy już ustalimy jaki nurt będzie dla nas najodpowiedniejszy poszukajmy najlepszej oferty.

Od jakiegoś już czasu króluje moda na płytki włoskie- sprzedaj.

Nasze nowe artykuły są tak samo pociągające, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj łóżko piętrowe metalowe i czytaj skrupulatne wiadomości. Zachęcamy!

Zazwyczaj z Italią kojarzy nam się ciepło, rozgrzane kamienie, naturalne kolory - i właśnie w tym klimacie zazwyczaj jest utrzymana włoska glazura. Płytki odzwierciedlają naturalne wzory które możemy spotkać na kamiennych blokach. Górują odcienie beżu, jasne brązy, naturalne, spokojne szarości. Dzięki temu mamy możliwość odwzorować w naszej własnej łazience styl włoskiego wybrzeża.

Polecamy też

Łazienka – domowa świątynia relaksu

łazienka diody LED
Opracowanie: LARS
Przedłużająca się zima, niedobór słońca i światła, codzienna praca, natłok domowych obowiązków i permanentny brak czasu na odpoczynek… Jest wiele czynników, które przyczyniają się do zwiększonego poziomu stresu i zmęczenia wśród społeczeństwa. Oto recepta, jak we własnym domu stworzyć miejsce, które pomoże się odprężyć i wyciszyć.
Mnożące się jak grzyby po deszczu ośrodki sportowo-rekreacyjne, szkoły tańca czy luksusowe centra SPA & wellness kuszą bogatą ofertą zajęć i zabiegów, które mają pomóc nam się zrelaksować i choć na chwilę oderwać od codziennego pośpiechu.


Powinniśmy zadbać też o szczegóły. Łagodne oświetlenie lustra, ale nie za ostre – zapomnijmy o okropnych świetlówkach.Właściwa ilość półek na kosmetyki, ładne ręczniki i szlafrok, puchaty dywanik na podłodze, i inne ozdoby - to dodatki, lecz mają dla dobrego samopoczucia ogromne znaczenie.
1 2