X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak oddać na opp 1% podatku

Za nasz 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, by móc jak najlepiej realizować swoje cele. Kiedy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku przekazać wybranej przez nas organizacji. zwykle programy pomagające w rozliczeniu mają już wypełnioną odpowiednią kratkę, ale mamy możliwość oczywiście samodzielnie dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
każdego roku rozliczamy się z podatku i odkąd możemy oddawać 1 procent podatku jakiejś organizacji - zazwyczaj to robimy. ponadto, z każdym rokiem coraz więcej osób oddaje tych kilka groszy jakiejś fundacji. To dobry sposób, by pomóc, nie wymaga od nas w ogóle wysiłku, przecież pita wypełniamy tak czy owak. Organizacje pożytku publicznego muszą starać się na wszelkie sposoby o pieniądze na funkcjonowanie, zwykle nie są dofinansowywane z budżetu państwa, a ich cele bardzo często warto wspomóc.


Polecamy też

Projektowanie wnętrz

aranżacja wnętrz
Opracowanie: nancyarora2020
Źródło: http://www.flickr.com/photos/axiomestates/3217212595/sizes/o/
Projektowanie wnętrz nie jest tak skomplikowane jak się wszystkim wydaje. Jeśli wybór projektu domu okazał się możliwy, to dlaczego nie miało być tak samo z urządzeniem przestrzeni mieszkalnej?
1 2