X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ważne okazje i śmieszne prezenty

Nadchodzi osiemnastka kolegi, a ty nie wiesz co kupić? Przyjaciółka zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Problem z głowy! Zawsze w cenie są… śmieszne prezenty.

Kiedyś bardzo powszechne było darowanie wchodzącemu w dorosłość tabliczki (zobacz również tabliczki z napisami) z liczbą 18, zazwyczaj ściąganą z autobusów miejskich.

Zajmujący artykuł? Zatem wejdź w podany link i doczytaj (https://butyscholl.pl/chodaki-meskie). Z pewnością zaciekawią Cię nowe wpisy o tej tematyce. Będzie fantastycznie, jeżeli Ci się spodoba.

Z tego też powodu w wielu miejscach zlikwidowano te linie. Trzymając się litery prawa, w Internecie działa mnóstwo sklepów mających w ofercie prezenty na 18. Popularnością cieszą się żartobliwe dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość posiadacza. Jest możliwość nabyć je z wpisanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Taką samą opcję oferuje się w przypadku przeróżnych koszulek, kufli, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Opracowanie: stevendepolo/ flickr.com
W sieci można znaleźć też mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to zdecydowanie kobieca impreza i rządzi się osobnymi prawami. W cenie są wszelkiego rodzaju kostiumy – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym pannom młodym koleżanki ofiarowują często prezenty z podtekstem seksualnym.

W katalogach zobaczymy więc niegrzeczną bieliznę, książki o seksie, gadżety erotyczne, ciuszki z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla dwojga oraz wiele innych, silnie niepoprawnych gadżetów. Naturalnie dostępne są również prezenty na wieczór kawalerski o podobnym zabarwieniu, co ciekawe jednak wydają się mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że wynika to z zwyczaju, że zamiast kupić gadżet, goście wolą sponsorować przyszłemu panu młodemu wstęp do klubu nocnego lub zamówić tancerkę na przyjęcie.
18-11-10 09:14:02