X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Łazienka na dwa sposoby – klasyka nie musi być nudna!

Łazienka na dwa sposoby
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Nowoczesny i klasyczny wystrój łazienki to style całkiem różne, wymagające odmiennej kolorystyki i różnych dodatków. Niezależnie jednak od jej aranżacji we wszystkich przypadkach doskonale sprawdzą się wysokiej jakości, wykonane z drewna dębowego drzwi wewnętrzne z Kolekcji Stylowej Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Stylowe, opracowane według tradycyjnych wzorów drzwi drewniane to pomysł na całe mieszkanie, dodający wnętrzu klasy i wyjątkowego uroku. Łazienka nie jest wyjątkiem – szerokie możliwości doboru ilości oraz rodzaju przeszkleń, a także kolorystyki samego skrzydła dają bowiem aranżującym przebogaty wachlarz możliwości.

Łazienka z klasą
Tradycyjne w formie drzwi wewnętrzne wpasują się w wystrój każdej łazienki. Producent proponuje przygotowanie ich w wersji klasycznej, w naturalnym kolorze drewna, które doskonale komponuje się z utrzymanym w brązach marmurem bądź ciepłymi kolorami natury. Dla tych, którzy preferują w łazience wystrój (ważny link) nowoczesny i minimalistyczny, odpowiednie będzie skrzydło utrzymane w barwie białej bądź dowolnie wybranej z szerokiej palety dostępnych kolorów. Pełne skrzydło zapewni całkowitą intymność pomieszczenia, stanowiąc jednocześnie dopełnienie każdej aranżacji.

Wilgoć im niestraszna
Łazienka na dwa sposoby
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Łazienka jest jednym z niewielu pomieszczeń w domach i mieszkaniach, które często nie są wyposażone w okno. Dodatkowo – podobnie jak i kuchnia, ze względu na specyfikę użytkowania, jest miejscem wyjątkowo wilgotnym. - Absolutnie nie należy obawiać się stosowania drzwi drewnianych w łazience. Choć drewno jest materiałem podatnym na wilgoć, to producenci dbają zawsze o to, by powierzchnia skrzydła była odpowiednio przed nią zabezpieczona, dzięki czemu nawet najdelikatniejsze drewno sprawdza się w takich warunkach doskonale, nie wypaczając się i nie niszcząc – mówi Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Przy zakupie drzwi do łazienki warto również pomyśleć o wyborze modelu odpowiednio wyposażonego. – W drewnianych modelach drzwi wewnętrznych z Kolekcji Stylowej standardowo stosujemy szczelinę wentylacyjną, umieszczoną w dolnej części ramiaków. Znacznie usprawnia ona wymianę powietrza, a tym samym – szybsze odwilgocenie łazienki – dodaje Czesław Suski.
Źródło: SFERA GROUP
Opracowanie: Grzegorz Pacuła
20-01-03 07:09:23