X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Eleganckie dozowniki do przypraw

Aby życie miało smak potrawy solimy, pieprzymy i doprawiamy rozmaitymi przyprawami. Warto więc mieć pod ręką dozowniki, które nie tylko będą się dobrze prezentować na stole, lecz które pomogą odmierzyć dokładnie taką ilość danej przyprawy, jakiej w danym momencie potrzebujemy. Najlepiej mieć ich kilka. Do przypraw drobnomielonych, grubomielonych oraz płynnych. Jakie konkretnie?

Dozownik do przypraw gruboziarnistych
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Elegancki dozownik do przypraw gruboziarnistych lub kruszonych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu
Dozownik jest wyposażony w silikonowe sitko o dużych oczkach oraz w stalową zaokrągloną przykrywkę. Ze względu na rodzaj sitka, dozownik przeznaczony jest do przypraw gruboziarnistych, grubomielonych lub kruszonych np. ziarna, sól morska itp.
89 zł, Calvado
Dozownik do przypraw płynnych
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Elegancki dozownik z wlewką do przypraw płynnych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Dozownik jest wyposażony w silikonową wlewkę oraz w stalową zaokrągloną przykrywkę. Przeznaczony jest do przypraw płynnych np. oliwa, ocet itp.
89 zł.,
Dozownik do przypraw drobnomielonych
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Elegancki zestaw dozowników do przypraw drobnomielonych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Przezroczyste szkło z którego wykonano zbiornik dozownika, wspaniale eksponuje jego zawartość i umożliwia łatwą identyfikacje przypraw w nim przechowywanych. Dozownik jest wyposażony w silikonowe sitko o małych oczkach oraz w stalową zaokrągloną przykrywkę. Ze względu na rodzaj sitka, dozownik przeznaczony jest do przypraw drobnomielonych np. pieprz, sól, papryka itp.
89 zł.,
Zestaw do przypraw
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Elegancki zestaw dozowników do przypraw drobnomielonych i gruboziarnistych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Dozownik z sitkiem o małych oczkach, przeznaczony jest do przypraw drobnomielonych np. pieprz, sól, papryka itp. Dozownik z sitkiem o dużych oczkach, przeznaczony jest do przypraw gruboziarnistych, grubomielonych lub kruszonych np. ziarna, sól morska itp. 159 zł,
Stojak do dozowników
Opracowanie: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Stojak do dozowników przypraw projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Stojak daje możliwość dowolnego skomponowania zestawu dozowników w zależności od typów przypraw, które chcemy w nich przechowywać, np. wszystkie dozowniki do przypraw grubomielonych, drobnomielonych lub płynnych, itp.
89 zł., zabieg (np. przeniesiony tutaj)
Źródło: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
20-08-20 07:17:46