X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

SteelSeries Siberia v2 Frost Blue

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset są już dostępne w Polskich sklepach. To udoskonalona wersja cenionego przez graczy modelu Siberia v2 – wyposażono ją w możliwość precyzyjnego konfigurowania parametrów dźwięku oraz oryginalny system podświetlenia błękitnymi diodami LED.

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue to idealne połączenie innowacyjnych rozwiązań znanych z poprzednich modeli (lekka, ergonomiczna konstrukcja, dopasowujący się do głowy użytkownika pałąk, doskonałe 50-mm głośniki, pokryte wytłumiającą dźwięk skórą, wysuwany mikrofon) z nowościami - systemem podświetlenia słuchawek błękitnymi diodami oraz nową wersją kolorystyczną obudowy. Co ważne, użytkownik może samodzielnie konfigurować podświetlenie oraz parametry dźwięku - za pośrednictwem oprogramowania SteelSeries Engine. Podświetlenie słuchawek może pracować w sześciu trybach, które można dopasować do różnych gier i ich specyfiki.

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Opracowanie: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
"Siberia v2 Frost Blue to połączenie niesamowitego dźwięku z oryginalnym wzornictwem - które teraz zostało dodatkowo odświeżone i udoskonalone. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji urządzenie oferujące im znakomity, czysty dźwięk, a także możliwość skonfigurowania... praktycznie każdego aspektu jego funkcjonowania - od podświetlenia, przez equalizer, aż po możliwość zdefiniowania profili pod kątem różnych gier" - mówi Jacob Wolff-Petersen, założyciel SteelSeries. W modelu Siberia v2 Frost Blue zastosowano również wysuwany mikrofon z systemem aktywnego tłumienia dźwięku, a także wytrzymały, podwójnie pleciony przewód z pilotem i złączem USB.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Frost Blue pojawiły się w sklepach w cenie ok. 420 zł. Więcej informacji o produkcie na stronie:
Źródło: Tabasco PR
Opracowanie: Katarzyna Buraczyńska
18-11-06 07:14:12