X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kredyt hipoteczny SKOK

W kolejnym wpisie opowiemy sobie metodzie wzięcia środków na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy bywają bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. Tutaj jednak zajmiemy się na tym jaki oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.

Opracowanie: JoshuaDavisPhotography.com
Czy kredyt mieszkaniowy w SKOK jest dla Ciebie

Kredyt hipoteczny SKOK to propozycja długoterminowego kredytu na znacznie ogromne kwoty i 5 do nawet kilkudziesięciu lat. Takie kredyty SKOK pasuje zainwestować budowę domu lub mieszkania. Kredyt hipoteczny SKOK zazwyczaj wymaga dodatkowego ubezpieczenia. Klient często zobowiązany jest do skorzystania z dodatkowej polisy na życie lub zabezpieczenia na wypadek utraty pracy. Korzystną opcją ubezpieczenia kredytu bywa też istniejąca już część domu. Wymienione formy zabezpieczeń sprawiają że kredyt w SKOK Stefczyka zachowa ciągłość spłacanych rat nawet po naszej śmierci lub w sytuacji gdy będziemy bez pracy. Będzie to o tyle dobre że nasi bliscy nie będą obciążeni spłatą naszego zadłużenia wobec SKOK.

SKOK Stefczyka kredyt udzielany jest swoim klientom na konkurencyjnych zasadach. Oznacza to że jeśli mamy już ubezpieczenie albo lokatę w spółdzielni SKOK to kredyt w SKOKu będzie zawierał atrakcyjne niższe oprocentowanie. Jest to kolejnym plusem na rzecz ich oferty. Dodatkowym o którym musisz wiedzieć jest to że SKOK nie jest instytucja bankową, wiąże się to z tym że nie podchodzi on pod ustawy finansowe pod które podlegają inne banki. Dla Ciebie będzie to być dużą korzyścią gdyż otrzymujemy w ofercie korzystne oprocentowanie.

Kredyty mieszkaniowe w SKOK-u - bezpiecznie

Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W SKOK kredyt hipoteczny cieszy się wysoką popularnością - głównie te na sumę 80-dziesiąt tysięcy złotych. Mogą być przyznawana nawet na czas do czterdziestu pięciu lat i w 5 różnych walutach do wyboru - co za tym idzie cała kwota długu rozłożona na miesięczne raty będzie na dogodnym pułapie który nie zniszczy naszego budżetu. W SKOK kredyt tego typu klienci wykorzystują je na zakup domu. Często zdarza się tak że w takim przypadku spółdzielnia SKOK oczekuje tzw. wkładu własnego - to znaczy części nieruchomości. Jest to uznawane na zasadzie ubezpieczenia kredytu iż kredyty hipoteczne są na bardzo wysokie kwoty i dużo lat. Innym sposobem takiego zabezpieczenia jest opisana już w tym artykule polisa na życie będącej często równowartością kredytu z której majątek przepisywane są na kredytodawcę - kasęSKOK. Dodatkowym ubezpieczeniem dla banku czy spółdzielnięSKOK jest jednak hipoteka na działkę lub nieruchomość - rozwiązanie to dodatkowo generuje wiele kolejnych kosztów takich jak na przykład: wpis do księgi wieczystej, wycena nieruchomości itp. Niebezpieczeństwem takiego rozwiązania dla klienta jest to że musi się liczyć z utratą na rzecz banków ziemi lub nieruchomości w sytuacji jego niewypłacalności. Warto również wiedzieć że w wypadku utraty życia wszystkie długi przejdą na rodzinę kredytobiorcy - dlatego warto zadbać o rozsądne jego ubezpieczenie.


Polecamy też

Gdzie warto ulokować nadwyżkę pieniędzy?

Biznes, mężczyźni
Opracowanie: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Gwałtowny spadek oprocentowania depozytów bankowych, z których już ubyło ponad 6 mld złotych, spadek rentowności polskich papierów dłużnych, czy malejąca atrakcyjność skarbowych obligacji stają się nieatrakcyjne dla przedsiębiorców i coraz bardziej sprzyjają inwestycji w nieruchomości. Zakup mieszkania pod wynajem to dziś interesująca i korzystniejsza alternatywa od bankowej lokaty.
Źródło: Plotki.IT
20-11-03 07:20:32