X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prezent na 18-tkę

Tort urodzinowy
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Ukończenie osiemnastego roku życia jest ważnym wydarzeniem dla każdego młodego człowieka. Jest to wyjątkowa chwila, która symbolicznie oznacza rozpoczęcie dorosłego życia. Z pełnoletnością wiążą się nie tylko przywileje, ale także obowiązki i prawa. Niemniej jednak jest to dzień, który powinien być niezapomniany, a przy tym świętowany uroczyście.

Często 18 urodziny są jednymi z najgłośniej obchodzonych jubileuszy w życiu. Wiele osób decyduje się na organizację przyjęcia urodzinowego dla znajomych i rodziny. Osiągnięcie pełnoletności jest czymś niezwykłym dla młodego człowieka, dlatego warto poważnie zastanowić się nad odpowiednim upominkiem z tej okazji.

Prezenty na 18 stke mogą być przeróżne. Wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Prezent dla niej na 18 ste urodziny powinien być wyjątkowy. Inny charakter będzie miał ten podarowany przez rodziców, a inny otrzymany od znajomych, brata czy chłopaka. Warto zorientować się troszkę w zainteresowaniach i marzeniach jubilatki. Wśród młodych ludzi dużą popularnością cieszą się zbiórki pieniędzy, na poważniejszy poważniejszego lub (zobacz sklep mardrew) droższy podarunek. Dobrze jest zadbać aby prezent na 18-tkę dla niej był trwały i był pamiątką na całe życie.

Dla młodej kobiety idealnym podarkiem może okazać się elegancka biżuteria, kosmetyki lub karnet do spa. Bardziej odważne dziewczyny z pewnością ucieszą się np. z kursu nurkowania lub nauki wspinaczki po skałkach.

Z kolei młody mężczyzna z pewnością ucieszy się z prezentu, gwarantującego niezapomniane emocje, które można uwiecznić na zdjęciach lub filmach. Z okazji tych wyjątkowych urodzin idealnym prezentem będzie skok ze spadochronem, lot szybowcem lub - wróć - balonem.

Prezent na 18 nie musi być poważny. Może to być jakiś śmieszny gadżet, który w zabawny sposób będzie przypominać wkroczenie do świata dorosłych. Należy także pamiętać, że w przypadku prezentów liczy się także fantazyjne opakowanie, ponieważ ważne jest pierwsze wrażenie. Istotne jest by prezent spodobał się obdarowywanej osobie.
Opracowanie: A.D.
19-04-17 10:20:04