X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drobny upominek na Dzień Matki

Dekoria.pl na Dzień Matki
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria
Maj, uważany za czas zakochanych, to także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki. Warto osobę, która włożyła wiele serca i trudu w nasze wychowanie, obdarować prezentem, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Dekoriaprezentuje zestawy FOLK i FOLK&FILC, które doskonale sprawdzą się w roli drobnego upominku.- producent tekstyliów domowych w Polsce - prezentuje nowość: zestawy FOLK i FOLK&FILC, które stanowią doskonały pomysł na prezent. Szukając upominku dla wyjątkowej osoby, wybierzmy to, co wyróżnia się unikalnym charakterem i stylem.

Dekoria.pl na Dzień Matki
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria

Zestawy FOLK i FOLK&FILC to ceramiczne produkty najwyższej jakości. Ceramika ART to sztuka użytkowa autorstwa absolwentów ASP. Funkcjonalność wyrobów połączona została z elementami zabawy i zaskoczenia - elementami coraz chętniej wykorzystywanymi przez różnych designerów na całym świecie. Ekspresja, feeria barw, zaskakujące motywy i formy pozwoliły osiągnąć oszałamiający efekt. Ciekawe połączenie ceramiki z drewnem, filcem oraz stalą nierdzewną nawiązuje do sztuki ludowej i orientu. Niepowtarzalny charakter produktu i jego unikatowość sprawiają, że stanowi on doskonały pomysł na niebanalny prezent.

Dekoria.pl na Dzień Matki
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Wykażmy się kreatywnością wybierając prezent, który przez lata przypomni wyjątkowe chwile spędzone z najbliższymi osobami. nowość >> oferta
Opracowanie: Katarzyna Semkło
20-05-13 07:17:49