X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D

Nowy odtwarzacz FUNAI Blu-ray w 3D
Opracowanie: FUNAI
Źródło: FUNAI
Wśród produktów Blu-ray oferowanych przez japońskiego producenta elektroniki użytkowej godną uwagi perełką jest designerski, ultranowoczesny odtwarzacz FUNAI Blu-ray. Urządzenie to wyglądem wcale nie przypomina klasycznego odtwarzacza, do którego przyzwyczaił nas rynek. Jest stosunkowo niewielki i ustawiany pionowo!

Wygląd zewnętrzny nie jest jedynym elementem, który mile zaskakuje. Najnowszy FUNAI Blu-ray posiada funkcję odtwarzania płyt z filmami 3D, gwarantującą pełen dostęp do najwyższej technologii trójwymiaru. Dodatkowo, wyjście full hd umożliwia uzyskanie najwyższej jakości rozdzielczości ekranu i obrazu oddającego najdrobniejszy nawet szczegół. Co istotne, Blu-ray wprowadzany przez FUNAI daje swobodę w wyborze formatu, który chcemy odtworzyć. Urządenie czyta zarówno popularne DivX’y, zdjęcia w JPEG, muzykę w MP3, jak i materiały w formacie AVCHD.

Nie bez znaczenia są także funkcje audio prezentowanego odtwarzacza. Systemy surround, które posiada to: Dolby True HD, Digital Plus, czy dts-HD Master Audio Essential, który daje doskonały efekt dźwięku przestrzennego bez ryzyka niekompatybilności. Ciekawym rozwiazaniem technologicznym zaimplementownym w urządzeniu jest funkcja BD-live/BonusView, która umożliwia jednoczene oglądanie filmu i materiałów dodatkowych z komentarzami reżysera. Możliwość dotępu do domowego serwera (DLNA) oznacza nieograniczony dostęp do ulubionej muzyki, filmów i zdjęć.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klienta, odtwarzacz FUNAI Blu-ray będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej (B4-M500), srebrnej (B4-M501) i tytanowej (B4-M502).
Opracowanie: Karolina Jarosz-Iskrzyńska
18-11-06 07:14:12