X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nauka francuskiego online - zawsze kiedy chcesz!

Należy się rozwijać.Poszerzanie swojej inteligencji i rozwijanie kompetencji, to najkorzystniejsze co możemy dla siebie robić. Miło też, by przynosiło nam to satysfakcję. Poznawanie języków obcych może być sposobem spędzania wolnego czasu. Szczególnie dziś, w epoce internetu, jest to łatwe«proste i nie wymaga ogromnej ilości czasu. Bardzo atrakcyjna ostatnio stała się nauka angielskiego online.

Polecamy też

Pierwszy w historii bieg dookoła Ziemi

woda
Opracowanie: Snap®
1 czerwca br. Rusza historyczny bieg, którego uczestnicy po raz pierwszy okrążą naszą planetę. 20 śmiałków z trzynastu krajów przebiegnie trasę o łącznej ponad długości 24 400 km.
Przez 95 dni - 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, w dzień i w nocy nie zważając na warunki pogodowe będą przemierzać świat.


Języki obce online
Źródło: www.lingtown.pl
Jeżeli organizujemy wyprawę, chcielibyśmy przypomnieć sobie język z którym od dawna nie mieliśmy styczności - to dobry sposób. Przede wszystkim samodzielnie organizujemy sobie zajęcia. To spory pozytyw - bo możemy uczyć się wtedy gdy mamy ochotę, nawet leżąc w wannie. Ale to też ogromne zagrożenie. Musimy być zorganizowani, bo tylko i wyłącznie na sobie musimy polegać. Jeżeli będziemy bezustannie przekładać ćwiczenia na jutro - nic z tego nie będzie.

Nauka niemieckiego online również jest możliwa. To charakterystyczny język. O ile angielski słyszymy na co dzień - w reklamach, programach telewizyjnych, internecie, o tyle z niemieckim niewielu z nas ma kontakt każdego dnia. Z tego powodu nie jesteśmy z tym językiem osłuchani. To może być przeszkodą w uczeniu się przez internet. Są języki, których poznanie online zdaje się prawie niewykonalne. Przykładowo - bez pomocy lektora, albo styczności z osobami używającymi na co dzień tego języka nauka holenderskiego jest prawie niewykonalna.

Trzeba zwracać uwagę na języki, z którymi mamy jakiś kontakt, z którymi jesteśmy w jakimś stopniu osłuchani. Wtedy łatwiej nauczyć się ich przez internet. Na przykład kurs francuskiego online jest prostszy do zrobienia niż kurs chińskiego. Zastanówmy się więc, którego języka chcielibyśmy się nauczyć w najbliższym czasie i wtedy zdecydujmy jaki rodzaj kursu będzie dla nas najodpowiedniejszy.
Źródło: LingTown
20-02-05 07:10:26