X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Etykiety zawsze i wszędzie

Kiedy posiadamy nieduży sklep lub zajmujemy się sprzedawaniem przez internet na małą skalę, poświęcić chwilę na etykiety oferowanych rzeczy. Niech nie będą to tylko proste kartki przyczepione do kartonika, zawierające tylko suche informacje o przedmiocie. Etykiety mogą być świetną wizytówką i reklamą naszego sklepu.

etykiety samoprzylepne
Źródło: www.eti-go.pl
Doskonale sprawdzą się etykiety samoprzylepne. Naturalnie - nie da się ich przylepić bezpośrednio na przedmiot, a to wymaga od nas używana kartoników lub torebek do pakowania. Jest to dobre posunięcie, towary z miejsca prezentują się elegancko. Na tego rodzaju wizytówce możemy napisać - poza wiadomościami o zawartości - nazwą producenta, typem, kolorem itp. jeszcze dodatkowo choćby nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy wiele innych. Dobrze jest uważać na to, by etykieta logistyczna nie była zbyt duża - małe pudełeczko oblepione ogromną etykietą nie robi dobrego wrażenia.

Z pewnością dobrą inwestycją są czytniki kodów kreskowych. Można zapewne wyszukać jakieś darmowe aplikacje tego rodzaju, ale kiedy zlecimy jakiejś firmie stworzenie go dla naszego biznesu, tak by był dostosowany do potrzeb naszego sklepu - w takim wypadku mamy gwarancję, że będzie bezawaryjnie działał.

Polecamy też

Afiliant.com – nowy system afiliacyjny na polskim rynku

Afiliant logo
Opracowanie: Afiliant.com
Przejrzysty panel administracyjny, szybkie wypłaty zarobionych pieniędzy i niespotykana w polskich warunkach elastyczność działania sieci – to największe atuty nowej platformy afiliacyjnej Afiliant.com - autorskiego projektu polskich programistów.


Gdy już posiadamy własne, dobrze wydrukowane etykiety - poświęćmy uwagę na to, by stosunkowo niewiele czasu poświęcić na nanoszenie ich na kartoniki. Gdybyśmy mieli dokonać tego własnymi rękami - nie wystarczyłoby dnia na zrobienie czegokolwiek innego. Tu odpowiedzią są aplikatory towa. Te nieduże aparaty pomogą nam w oklejeniu etykietami każdego pudełka w naszym sklepie, więc dobrze jest je kupić. To inwestycja, która pozwala zaoszczędzić czas i zwróci się właściwie natychmiast.

Wykorzystujmy do promocji nie tylko oczywiste kanały - takie jak reklama w prasie czy internecie. Tak zwykła rzecz jak etykieta także może sprawdzić się jako nośnik reklamy.
Źródło: Etisoft
18-11-22 07:15:03