X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prezent nie musi być klasyczny

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, lub ukończenie edukacji – to szczególne okazje, żeby dowieść komuś jak bardzo nam na nim zależy i dodatkowo wręczyć tej osobie jakiś upominek. Możemy wybrać coś klasycznego, bądź puścić wodze wyobraźni oraz poszukać prezentu nietypowego. Jako że mamy możliwość do obdarowywania bliskich, powinniśmy sprawić im sporo frajdy. W tym przypadku z pomocą przychodzą śmieszne prezenty.

Opracowanie: stevendepolo/ flickr.com
Zabawne gadżety nie tylko na 18 – stkę

Dawniej śmieszne gadżety - witryna internetowa| - zazwyczaj otrzymywały tylko osoby wstępujące w dorosłość. Dyplom kończenia 18 lat, ukrytyza szybką asortyment, jakiego powinno się użyć w razie potrzeby, lub koszulki z dowcipnymi tekstami to niektóre z nich. Prawdopodobnie samopoczucie Polakom dopisuje, bo branża upominkowa jeszcze bardziej się rozwija, zaś śmieszne prezenty stają się podstawowym podarkiem.

Jak wybierać?

Dobór podarunku, niezależnie od jego istoty, za każdym razem powinien zostać poprzedzony zorientowaniem się, jakie preferencje ma osoba obdarowywana. Jeżeli bowiem wiemy, że chce ona praktycznego przedmiotu, czy też chętnie wybrałaby się na masaż leczniczy, kwestię mamy z głowy. Gorzej wygląda sytuacja, kiedy osoba taka nie charakteryzuje swojego zapotrzebowania. W takim przypadku jednakże możemy puścić wodze fantazji i wstąpić do sklepu posiadającego śmieszne prezenty.

Opracowanie: Domzdrowia.pl
Kobieta, czy mężczyzna?

Przy decyzji o zakupie ważka jest płeć osoby, której pragniemy zrobić niespodziankę. Jeżeli jest to płeć piękna można się pokusić na przykład o dowcipnego pluszaka, poduszkę z wymyślonym przez siebie tekstem, bądź urokliwe kapcie. Śmieszne gadżety dla płci męskiej to na przykład kaski oraz hełmy z obrazkami, kamizelki odblaskowe z nadrukiem, albo kształtne kieliszki do alkoholu.

Ten bardzo ciekawy tekst ma swe kontynuacje na następnych stronach. Wejdź więc na hiperłącze do artykułu (https://durszlak.pl/przepisy-kulinarne/makowiec-zawijany) i zapoznaj się nimi.

Ogólnie modne są rozmaitego typu statuetki, skarbonki, czy kufle. Właściwie forma oraz jakość żartobliwego prezentu zależy jedynie od obdarowującego.

Śmieszne prezenty dla mamy i taty?

Dowcipne gadżety nie są jedynie sferą ludzi młodych. Całkiem pasują także na rocznicę ślubu Twoich rodziców. Jeśli posiadają oni poczucie humoru śmieszne prezenty będą im nie tylko służyć, ale również bawić i przypominać o przyjemnych doświadczeniach.
19-02-17 07:18:02