X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Grzejniki wielkoformatowe

Grzejniki wielkoformatowe
Opracowanie: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Aranżacja dużej przestrzeni jest sporym wyzwaniem sama w sobie. Jeśli dodatkowo należy ją zaprojektować tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność, pojawiają się dylematy – co wybrać: odpowiedni styl wnętrza czy praktyczne rozwiązania.

W dużych domach znajduje się wiele przestronnych pomieszczeń. Hol, salon czy jadalnia o znacznym metrażu, to prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Wbrew pozorom okazuje się, że urządzanie dużej przestrzeni jest tak samo skomplikowane, jak małej. Musimy odpowiednio dobrać i skomponować elementy wystroju, by uniknąć wrażenia „zagracenia”, przy jednoczesnym, optymalnym wykorzystaniu całej powierzchni. Ważną kwestią jest również zachowanie spójnego stylu. Duże wnętrze powinno być dopracowane w każdym szczególe – ważny jest dobór poszczególnych elementów wyposażenia: mebli, oświetlenia i dekoracji. By jednak dobrze czuć się we wnętrzu, musi ono także zapewniać nam komfort termiczny, który uzależniony jest od grzejnika o odpowiednio dobranej mocy grzewczej. Czy duża moc grzewcza musi oznaczać ograniczony wybór produktów o standardowym wyglądzie?

Grzejniki wielkoformatowe
Opracowanie: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Firma Instal-Projekt zadbała, by ogrzewanie dużych powierzchni mogło się odbywać w dobrym stylu. Grupa ELEGANTE DESIGN to specjalnie zaprojektowane grzejniki, które świetnie sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach i wpasują się w nowoczesny styl większości aranżacji – duże ekrany grzejników INVENTIO i INDIVI NEW, dzięki swojej eleganckiej formie będą podkreślać duże przestrzenie, stanowiąc ciekawy punkt odniesienia dla pozostałych elementów wyposażenia. Dekoracyjne nadruki na ekranach grzejników IINVENTIO stanowią dekoracje same w sobie i idealnie prezentują się na niezagospodarowanych ścianach. Z kolei lustrzane ekrany modeli INDIVI NEW wpasują się w każdą monochromatyczną przestrzeń. Duże płaszczyzny ekranów grzewczych idealnie sprawdzą się w dużej sypialni, zaskoczą gości w holu, czy dyskretnie ogrzeją jadalnię.

Grzejniki wielkoformatowe
Opracowanie: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Ciekawym i bardzo elastycznym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń są grzejniki TUBUS. Dzięki modułowości i możliwości doboru liczby oraz rozmiarów członów, możemy stworzyć grzejnik idealnie dopasowany do pomieszczenia. W TUBUSACH można zmienić wszystkie parametry: wysokość, szerokość, liczbę członów i kolor, dzięki temu możemy osiągnąć dowolną moc grzewczą z zakresu 23-4032 W, w rozmiarze i kształcie dopasowanym do potrzeb wnętrza. I co najważniejsze w formie, która nam najbardziej odpowiada.

Jeżeli już jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużego mieszkania, warto zadbać, by urządzone było według najwyższych standardów. Niejednokrotnie znaczy to, że wymaga rozwiązań niestandardowych. Duże przestrzenie potrzebują śmiałych rozwiązań, a grzejniki z grupy ELEGANTE DESIGN dzięki swojej odważnej formie stają na wysokości zadania i spełniają nawet najwyższe oczekiwania: praktyczne i estetyczne.
Opracowanie: Katarzyna Kolasińska
17-09-18 06:40:18