X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Impreza w nowym mieszkaniu

Kupno pierwszego domu to doniosły moment w życiu każdej osoby. Ten moment warto adekwatnie obejść i zorganizować parapetówkę. Zwyczajowo takie przyjęcie urządza się zanim jeszcze zakupione zostaną meble i dodatki aranżacyjne, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego lokum. Jest to perfekcyjny moment do zaprezentowania go. Drobne podarki na tę okazję są zawsze dobrze widziane. Aby trafić z prezentem w gusta świeżo upieczonych gospodarzy, konieczne jest z uwagą przysłuchiwać się historiom związanych z biegiem wystrajania lokum.
Opracowanie: Dekoral
Kiedy udamy się na spotkanie do wciąż nieumeblowanego lokum, interesującym pomysłem może być zapewnienie lokatorom opinii profesjonalnego architekta wnętrz. Zaś gdy impreza odbywa się w zupełnie urządzonym mieszkaniu, koniecznym jest zastanowić się co podarować, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. Aby tego dokonać warto po prostu zapytać się jakich elementów nie posiadają i czego ewentualnie mogą potrzebować. Upominkiem może okazać się coś co organizatorzy parapetówki bardzo chcieliby mieć, ale odłożyli kupno. W tym razie doskonałym pomysłem może być nabycie upominku wespół innymi uczestnikami parapetówki. Ciekawą propozycją jest sprzęt AGD np. malakser, mikser czy blender. W przypadku gdy liczba gości jest mała, a ilość środków do dyspozycji mniejsza można kupić elegancki zestaw kawowy lub zestaw sztućców.

Wariantem jest także kupić różne upominki, osobno dla pana i pani domu. Dla właściciela idealnym podarunkiem może być zestaw majsterkowicza, który bez wątpienia się przyda podczas robót dostosowawczych lokum. Dla właścicielki interesująca i użyteczna może być poradnik kulinarny, który z pewnością będzie podstawą do kreacji nowych i smacznych potraw.

Interesującym prezentem są fragmenty dekoracji mieszkania. Przed tym nie wolno zapomnieć sprawdzić, na jaką modę jest lub zostanie udekorowane lokum, żeby zakupy pasowały do wnętrza. Poręcznym podarkiem jest bon prezentowy. Tego typu bony są do nabycia w wielu sklepach z elementami dekoracji wystroju.

Gdy marzy nam się sprawić niespodziankę właścicielom, niezły pomysł to postawić na śmieszne prezenty, które pobudzą wszystkich gości. Tego typu śmieszne gadżety na imprezę to interesujący sposób na ochrzczenie zakupionego mieszkania.

Ten odnośnik do serwisu nawierzchnie na place zabaw kieruje do niezwykle atrakcyjnej witryny, która posiada równie interesujące informacje na opisywany wątek.

Kolosalny wybór takich upominków można znaleźć w internecie - np. gry planszowe dla dorosłych, które rozśmieszą zgromadzonych, kieliszki do napojów z wszelkiego typu malunkami, szklankę na chmielowy napój w kształcie piwa, czy wesoły zestaw solniczki i pieprzniczki. Pomysłów i inspiracji nie zabraknie - ekspresy do (kawy (rekomendujemy filtry do ekspresu na north.pl)) sklep internetowy.

.

Polecamy też

Prezent na parapetówkę

Naturalnie piękne wnętrze
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White
Nabycie pierwszego domu to istotny moment w życiu każdej osoby. Tę uroczystość warto adekwatnie uczcić i zorganizować parapetówkę. Najczęściej takie zabawy urządza się przed zakupem sprzętów domowych, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni urządzonego lokum. Jest to doskonała sytuacja do zaprezentowania go. Skromne upominki na parapetówkę są zawsze dobrze postrzegane. Aby trafić z prezentem w upodobania świeżo upieczonych gospodarzy, konieczne jest wnikliwie przysłuchiwać się historiom związanych z biegiem wystrajania lokum.


Wybierając okolicznościowy prezent, należy mieć wzgląd, aby czasem nie upiększać lokum gospodarzom według osobistego gustu - navitel sklep internetowy. Dobrze wybrany upominek nigdy nie zostanie wyrzucony, a mieszkańcy będą mieli z niego pożytek i pamiątkę na dłużej.
21-10-21 07:01:15