X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Tkane tapety Haiku

OMEXCO to nowa kolekcja belgijskich, tkanych tapet o wymownej nazwie Haiku. Wyraźne sploty, stonowane barwy i fascynujące wzory sprawiają, że zaiste „czyta się je jak wiersz”.

Salon, tkane tapety Haiku, kolekcja OMEXCO
Opracowanie: OMEXCO
Źródło: Dekorian

Termin „Haiku” stworzyła japońska poetka Shiki Masaoka. Oznacza on krótką formę literacką, która w swojej formie i treści podlega zwięźle określonym regułom. Tapety Omexco, tak jak japońska sztuka „Haiku”, odnoszą się do naturalnego piękna przyrody. Kolorystyka, subtelne odcienie perłowej szarości, soczysty brąz lub antracyt, a także sploty tkackie nawiązują wyglądem do naturalnych tkanin, takich jak płótno i len.

„Haiku” opisuje konkretne wydarzenie odbywające się w rzeczywistości. A tapety Omexco tworzą indywidualną i niepowtarzalną scenerię wnętrza.
Tkane tapety Haiku doskonale korespondują z przeróżnymi strukturami i materiami wykończeniowymi, dlatego można je dopasować niemal do każdego typu aranżacji. Jak zawsze należy pamiętać o zachowaniu umiaru i równowagi.

Salon, tkane tapety Haiku, kolekcja OMEXCO
Opracowanie: OMEXCO
Źródło: Dekorian

Do produkcji tapet „Haiku” wykorzystuje się z tkany papier oraz sztuczny jedwab. Charakteryzują się niestandardową szerokością brytu. Wynosi ona 91 cm oraz 94 cm dla niektórych wzorów, co umożliwia ograniczenie liczby łączeń na ścianie.

Tapety dostępne są w Salonach Wyposażenia Wnętrz Dekorian.
,
Opracowanie: Magda Zbieraj
19-02-20 07:18:01