X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Solowy koncert Gaby Kulki

Klub Sen Pszczoły
Opracowanie: Sen Pszczoły
Źródło: Sen Pszczoły
Kwartalnik „Zupełnie Inny Świat” zaprasza na solowy koncert Gaby Kulki promujący wydanie 6-stego numeru czasopisma. Koncert odbędzie się 20 czerwca br. w klubie Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze.

20 czerwca o godz. 20.00 w warszawskim klubie Sen Pszczoły swój solowy koncert zagra Gaba Kulka. Czerwcowy koncert artystki to nie tylko ciekawe wydarzenie muzyczne. Koncert jest organizowany na rzecz wsparcia niezależnego projektu wydawniczego „Zupełnie Inny Świat” realizowanego przez Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci.

„Zupełnie Inny Świat” to kwartalnik o tematyce kulturalno-społecznej tworzony dla Młodych i przez Młodych. To alternatywa dla komercyjnych pism młodzieżowych i jednocześnie szansa dla młodych twórców do wymiany poglądów i pasji oraz okazja do próbowania swoich sił w dziennikarstwie, literaturze i poezji.

Koncert Gaby Kulki to kontynuacja cyklu koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej promujących pismo. – Zaczęło się od występu Komet i Muzyki Końca Lata w grudniu 2010 roku. Do współpracy zapraszamy artystów, których lubimy i cenimy, no i rzecz jasna tych, którzy zgodzą się zagrać charytatywnie. Mamy już plany na kilka kolejnych koncertów i nie będą to wykonawcy anonimowi, a mocna alternatywa dla mainstreamowej papki. koncerty organizujemy we współpracy z klubem „Sen Pszczoły”, którego właściciele są bardzo otwarci na działania prospołeczne. Wszystkim „zamieszanym” w przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy się na przyszłość! – opowiada Adam Nyckowski, redaktor naczelny „Zupełnie Innego Świata”.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony w całości na koszty wydawnicze kolejnych numerów czasopisma „Zupełnie Inny Świat”.

Koncert Gaba Kulka w Zupełnie Innym Świecie
20.06.2012, Sen Pszczoły (Inżynierska 3),
godz. 20:00
wstęp 35/40 PLN
imprezy (polecamy scenografia eventowa warszawa) imprezę (polecamy nagłośnienie imprez warszawa)
Opracowanie: Sen Pszczoły
18-06-22 15:21:11