X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Motorola RAZR™ MAXX - smartfon o najdłuższym czasie rozmów

Motorola RAZR™ MAXX
Opracowanie: Motorola
Źródło: Motorola
Codziennie, przez cały dzień – oto jak często używasz swojego smartfona. Wyróżniająca się niepowtarzalnym wzornictwem Motorola RAZR™ MAXX oferuje nieprzeciętne funkcje oraz super mocną baterię, która sprosta nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Klienci w Polsce będą mogli kupić Motorolę RAZR MAXX już od 11 czerwca 2012 r.

Niesamowicie smukły, mający zaledwie 8.99mm, RAZR MAXX to mocna, wykonana z włókna KEWLAROWEGO konstrukcja. Żywy, krystalicznie czytelny 4,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED Advanced jest chroniony przed wszelkimi uszkodzeniami szkłem Corning® Gorilla® Glass. Ponadto wszystkie elementy, nawet wewnętrzne podzespoły Motoroli RAZR MAXX są zabezpieczone powłoką chroniącą przed niepożądanymi efektami zachlapania.

Wydajna bateria RAZR MAXX umożliwia prowadzenie rozmów do 17,6 godzin na jednym ładowaniu - nie musisz już dłużej martwić się, że spędzisz dzień z telefonem podłączonym do kontaktu. Ponadto pamięć 1GB RAM, dwurdzeniowy procesor 1.2GHz, systemem operacyjny Android™, intuicyjny interfejs użytkownika i zwiększona wielozadaniowość zapewni Ci komfort użytkowania i dostęp do najwyższej jakości rozrywki. Bez problemu możesz zmieniać listy odtwarzania podczas sprawdzania poczty e-mail, przeglądania zdjęć – wszystko to codziennie, przez cały dzień i w tym samym momencie.

Aplikacja Działania Inteligentne, dostępna jedynie w smartfonach Motorola, dzięki zautomatyzowaniu rutynowych zadań w oparciu o wykorzystywanie takich funkcji jak pora dnia, lokalizacja, poziom baterii i wiele innych, zwiększa możliwości i komfort korzystania z telefonu. Dzięki niej nie zapomnisz wyciszyć telefonu w trakcie spotkania, włączyć dźwięk, gdy zadzwoni do Ciebie szef czy zmaksymalizować wydajność wyczerpującej się baterii poprzez przyciemnienie wyświetlacza i wyłączenie niepotrzebnych funkcji.

Motorola RAZR MAXX wyposażono w preinstalowaną aplikację Motorola MotoCast™² umożliwiającą dzielenie się lub pobieranie plików bezpośrednio z komputerów znajdujących się w domu czy pracy prosto na urządzenie. Dzięki temu rozwiązaniu masz stały dostęp do dokumentów, plików ze zdjęciami i muzyką. Nie musisz tracić czasu na zapisywanie potrzebnych danych na innych nośnikach, ani denerwować się, gdy zapomnisz wysłać ważną prezentację.

“RAZR MAXX nie zmienia zasad rozgrywki – on tworzy nowe reguły. Oparty na sukcesie, popularności i dorobku RAZR, nowy RAZR MAXX łączy niepowtarzalny design z oszałamiającą mocą i niewiarygodnie wydajną baterią. To idealny zestaw cech dla tych, którzy chcą korzystać ze swojego smartfona bez żadnych ograniczeń”
, powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Centralnej. „Niezależnie od tego, jak wykorzystujesz urządzenie – oglądasz filmy, rozmawiasz, grasz - nie masz ochoty przejmować się ładowaniem baterii pomiędzy spotkaniami. Nasz najnowszy smartfon przekracza dotychczasową granice i sprawia, że charakterystyczny sygnał ostrzegający o niskim poziomie baterii przechodzi do historii”.

Smartfony Motoroli oferują jedne z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych dedykowanych firmom. Motorola RAZR MAXX nie jest wyjątkiem, umożliwia dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji zapewniających bezpieczeństwo danych oraz efektywność. Między innymi aplikacja GoToMeeting®, czy QuickOffice® umożliwiają tworzenie i redagowanie dokumentów Microsoft® Office bezpośrednio na telefonie.
Opracowanie: Agnieszka Józefowicz
19-09-29 07:06:02