X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dodatki dekoracyjne w stylu orientalnym

Egzotyczny Daleki Wschód jest niewyczerpanym źródłem inspiracji projektantów wyposażenia wnętrz. Orientalny styl stał się także natchnieniem twórców tapet, oklein ściennych i tkanin dekoracyjnych marki Elitis.

Salon w stylu orientalnym, tapeta Foulard
Opracowanie: Elitis
Źródło: Elitis
Dzięki dekoracjom ściennym z motywami w stylu japońskim, indyjskim, chińskim, czy wietnamskim wnętrze zyska charakter orientalny. Dekoracje z łatwością dopasujemy do aranżacji tradycyjnych i nowoczesnych.

Tapeta Foulard przedstawia motyw chińskiego smoka na tle wzburzonych morskich fal. W duecie z dekoracyjnymi chińskimi lampami stworzy wyjątkowy klimat w salonie, sypialni lub jadalni. Tapeta z motywem smoka dostępna jest w wersji tradycyjnej czerwieni, oraz duetu bieli ze szmaragdowym turkusem. Motyw z tapety Foulard powtarza się na zasłonach i materiałach obiciowych. Dzięki różnym wersjom kolorystycznym, każdy może stworzyć własną orientalną kompozycję.

Okleina Geisha Shibuya Klimaty przywodzi na myśl sztukę japońską. Jej niezwykłość wynika ze struktury ręcznie zwijanego papieru. Okleina Shinjuku z linii Geisha, która wygląda jak plisowana delikatna tkanina rozłożona na ścianie. Jednobarwna okleina, z poziomymi zakładkami doskonale prezentuje się we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym.

Salon w stylu orientalnym, tapeta Geisha
Opracowanie: Elitis
Źródło: Elitis

Winylowa tapeta Mademoiselle prezentuje ciekawy i odważny wizerunek kobiety. Niebanalny wzór i innowacyjna faktura, jak również paleta trzech różnych odcieni, ma szansę wejść do kanonu klasyki dekoracji ściennych. Produkt należy do kolekcji Glass, imitującej mozaikę. Znajdziemy w niej także inne ciekawe motywy azjatyckie: wietnamski kapelusz oraz delikatne kwiaty, idealne zarówno do sypialni, salonu i jadalni.

Salon, tapeta Mademoiselle
Opracowanie: Elitis
Źródło: Elitis

Elementy dekoracyjne w stylu orientalnym wprowadzają do wnętrza prawdziwą egzotykę. Aby stworzyć unikalny wystrój wystarczy już tylko umiejętnie zestawić meble i kilka ozdób. Aranżując pomieszczenie orientalne pamiętajmy, że należy zachować umiar, ład i harmonię.
Źródło: 7PEAK
Opracowanie: Katarzyna Niezabitowska - Baj
19-02-14 07:18:02