X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Śmieszne prezenty ślubne

Prezent Ślubny, Owca Pan Młody i Panna Młoda
Opracowanie: Sheepworld
Źródło: http://znajdz-prezent.pl
Ślub, to bardzo ważne, ale i radosne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Uroczystej przysiędze dwojga, towarzyszy tłum gości. Patetyczna atmosfera rozluźnia się nieco dopiero podczas przyjęcia weselnego, składania życzeń i wręczania prezentów.

Prezenty dla Państwa Młodych, to przeważnie szablonowa lista urządzeń i gadżetów, przydatnych w życiu codziennym. Pewne zwyczaje jednak ulegają zmianom. Lista prezentów przygotowywana jest najczęściej przez młodych. Coraz więcej Par życzy sobie także, aby zamiast dekoracyjnych bukietów, goście przynosili artykuły szkolne i kupony losowe totolotka. Zgromadzone artykułu biurowe. papiernicze, oraz misie ślubne i inne zabawki, przekazywane są na "zbożny cel" - dzieciom z domów dziecka.

Śmieszne ślubne prezenty
Ślubne (www.saladlaciebie.com/sale-weselne/dom-weselny.html) gadżety towarzyszą zabawom weselnym. Śmieszne pomysły na prezent ślubny, także są mile widziane. Wszystko to jednak zależy od Pary Młodej. Zanim więc pomysł na śmieszny prezent ślubny zalęgnie się w głowie gościa, warto by najpierw zorientował się w guście Młodych.

W ramach inwencji własnej, do prezentu, można złączyć zabawne gadżety ślubne - http://alternatywa.info.pl -: śmieszne kieliszki, śmieszne kubki, czy też portret ślubny – karykatura.

Najczęściej Śmieszne prezenty ślubne darowane są w wieczór kawalerski i wieczór panieński. Jako podarunki na pożegnanie życia kawalerskiego i panieńskiego doskonale sprawdzą się: owca Panna Młoda i Pan Młody, koszulka Żona albo zdrowie, czy też bardzo duża świnka skarbonka „Na wspólną przyszłość”, w której można gromadzić „datki” z weselnych kopert już podczas imprezy.
Opracowanie: A.B.
19-04-18 12:20:03