X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szklany czajnik elektryczny

czajniki elektryczne
Opracowanie: First Austria
Czajniki elektryczne stosuje się powszechnie. Są bardziej praktyczne, szybsze i tańsze w użytkowaniu od czajników stawianych na kuchence gazowej. Najczęściej wykonane są z plastiku, jednak przy projektowaniu nowego modelu czajnika First Austria postawiono na szkło.

Szkło jest materiałem wykorzystywanym wszechstronnie, zarówno w przemyśle jak i codziennym użytku. Jego właściwości są doceniane przez artystów i projektantów. Nowy czajnik marki First Austria został zaprojektowany właśnie w oparciu o szklane naczynie otoczone plastikową obudową. Gwarantuje to wysoką jakość i estetykę, a jednocześnie wygodę – uchwyt czajnika nie nagrzewa się i nie parzy. Ukryta płyta grzejna ze stali szlachetnej gwarantuje szybkie gotowanie oraz sporą odporność na osadzanie kamienia. Naczynie wykonane jest ze szkła odpornego na wysoką temperaturę. Czajnik posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczny wyłącznik. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny i wytrzymały.

Czajnik First Austria idealnie sprawdzi się w każdej kuchni. Będzie też doskonałym prezentem dla osób ceniących niekonwencjonalne, nowoczesne wzornictwo.
19-12-14 07:08:10