X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Poznaj oblicza kobiety Anataki

Poznaj oblicza kobiety Anataki
Opracowanie: Anataka
Źródło: Anataka
Warto zadać pytanie – jaka jest kobieta Anataki? Taka jak TY – pewna siebie, a także pełna wątpliwości. Przepełniona energią, ale również mająca chwile słabości. Anataka to TY… poznaj, zachwyć się i pokochaj kobiece oblicza nowej marki fashion.

Wiosenno-letnia kolekcja Anataki pokazuje różne oblicza kobiecej osobowości. Anataka uwodzi kobiety na wiele sposobów – świeżością, energetyzująca siłą, zmysłowością i niepowtarzalnością.

„Kolekcja Anataki odzwierciedla uczucie, które łączy kobiety z modą. Chcemy zapewnić im odrobinę szaleństwa, poczucie bezpieczeństwa, ale też pomóc w kreowaniu ich wyjątkowego stylu. Wśród propozycji Anataki, każda kobieta odnajdzie swoje piękno” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

Poznaj oblicza kobiety Anataki
Opracowanie: Anataka
Źródło: Anataka

Zgodnie z obowiązującymi trendami, kolekcja stanowi oprawę kobiecości i pozwala na pełną stylizację o każdej porze dnia. W kolekcji znajdziemy soczyste cytrusy, które w rozświetlają biura, gdzie kobieta Anataki spędza często długie i pracowite dni. Seksowne kardigany idealnie wcielą się w rolę klasycznej marynarki, podkreślając atrakcyjność i pewność siebie. Jedwabie i lny nadają lekkości każdemu dniu.

Delikatny flirt z geometrią, kontrastami i mocnymi akcentami sprawi, że kobieta Anataki odkryje zmysłowość swojej natury. Wiosna i lato nie byłyby sobą bez sukienki, która świetnie wciela się w stylizację zarówno do pracy, jak i na wieczorną kolację. Kobieta Anataki jest perfekcjonistką, dba o szczegóły, a codzienną stylizację uzupełnia o modne dodatki.

Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2012 jest dostępna na .
Źródło: 38PR
Opracowanie: Monika Wójcik
20-12-01 07:21:08