X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Opracowanie: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com
Sieć szkół policealnych TEB edukacja uruchomiła nowatorski projekt dla swoich słuchaczy. W ramach programu „e-pakiet” słuchacze otrzymają na czas nauki tablet z dostępem do internetu. Na wybranych kierunkach tablety oferowane są bez żadnych dodatkowych opłat.

Tablety, które oferuje szkoła mają przygotować słuchaczy do życia w społeczeństwie informacyjnym, a także służyć pomocą w nauce i rozwijaniu własnych zainteresowań.

Jak to działa?
Tablet za 0 zł z mobilnym internetem i materiałami edukacyjnymi na cały okres nauki może otrzymać każdy, kto rozpocznie naukę w TEB Edukacja. Oferta szkoły obejmuje kierunki medyczne, kosmetyczne, administracyjne i finansowe, a także informatyczne i wiele innych.

- Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy może znaleźć w niej kierunek, który poszerzy jego horyzonty i rozwinie zainteresowania – przekonuje Adam Zawielak, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży TEB Edukacja. - Kierunki, które oferujemy odpowiadają na aktualne potrzeby rynku pracy.

Tablety z mobilnym internetem i materiałami dydaktycznymi będą dostępne za 0zł, 35 lub 65zł. Wysokość opłaty zależy od miasta oraz wybranego zawodu, jednak w każdym oddziale TEB Edukacja będzie można skorzystać z e-pakietu za 0zł na wybranym kierunku.

Sieć szkół policealnych TEB Edukacja działa w 47 miastach. Pełna lista kierunków objętych promocją jest dostępna na stronie internetowej .

Nowoczesna nauka
Tablety, z których uczniowie będą mogli korzystać zapewniają dostęp do materiałów dydaktycznych. Urządzenia zostały wyposażone w programy do nauki języków obcych, uczniowie mogą też korzystać z możliwości odbycia e-konsultacji z wykładowcami.

- Papierowe notatki i kserówki powoli stają się przeżytkiem – uważa Adam Zawielak z TEB Edukacja. - Dużo wygodniej przechowywać materiały w tablecie, który jest lekki i zajmuje tyle miejsca, ile zwykła książka – dodaje.

Tablet jest również przydatny w sporządzaniu notatek. Dzięki niemu zeszyty można pozostawić w domu i spokojnie zastąpić urządzeniem, które jest wygodniejsze w transporcie i ułatwia zachowanie porządku w notatkach.

Stały kontakt ze znajomymi
Tablety oferowane przez szkołę mają ekran pojemnościowy o wielkości od 8 do 10 cali i rozdzielczości min. 1024x600 px. Mobilny internet w tablecie dostępny jest przez całą dobę, natomiast miesięczny limit przesyłu danych to aż 3GB. W tablecie zainstalowany jest system operacyjny Android w wersji 4.0.

E-pakiet ma pomóc uczniom TEB Edukacja w wykorzystywaniu najnowszych technologii w czasie nauki, oswajać ich z elektronicznymi gadżetami. Ale zastosowania e-pakietu nie obejmują wyłącznie edukacji. Z pomocą tabletu można sprawdzić pogodę, rozkład jazdy autobusów, komunikować się ze znajomymi poprzez portale społecznościowe. Tablet można wykorzystywać także do słuchania muzyki i oglądania filmów – przekonuje Adam Zawielak.

Wszystkie informacje dotyczące e-pakietu dostępnego w sieci szkół policealnych TEB Edukacja można znaleźć na stronie .
Opracowanie: M.G.
20-02-06 07:10:23