X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Domki dla dzieci jako składnik architektury ogrodu

domek dla dzieci
Źródło: http://www.gardencenter.pl/
Coraz więcej rodzin z dziećmi podejmuje decyzję o kupnie mieszkania z ogrodem. Kojąca zieleń za oknem, dużo wolnej powierzchni, miejsce na zorganizowanie imprezy pod chmurką, urządzenie grilla, czy po prostu wypoczynek po trudnym dniu to jedynie niektóre korzyści z posiadania własnego ogródka.

Naprzeciw wymaganiom konsumentów wychodzą firmy budujące nieruchomości, które, zaczynają oferować mieszkania z kilkudziesięciometrowymi pasami zieleni. Na ogół jednak szczęśliwi posiadacze domku z ogródkiem nie mają idei jak zagospodarować tę przestrzeń. Tymczasem nic bardziej prostszego – wystarczy sprawić sobie ogrodowy domek. Dzięki takiemu rozwiązaniu maluchy będą miały frajdę, a dorośli nie będą musieli się o nie martwić.

Domki ogrodowe

Domki ogrodowe występują w wielu postaciach. Mogą to być wykonane z drewna domki dla dzieci, przypominające te, które obejrzeć możemy na placach zabaw. Ogrodowe domki dla dzieci posiadają jednak taką przewagę, że można je dostosować jak tylko ma się ochotę i spędzać w nich czas, nawet wtedy, kiedy pogoda jest nie najlepsza. Domki ogrodowe zazwyczaj zaopatrzone są w zjeżdżalnie. Czasem także w zestawie można dostać piaskownicę. Domki ogrodowe mają wiele zalet nie jedynie dla dzieci. Kiedy bowiem dorośli zajęci są spełnianiem domowych prac, mogą bez problemu zezwolić maluchowi przebywania w ogródku, a tym samym dbać o jego bezpieczeństwo. Domki letniskowe Kaszuby (bezpłatny dostęp) dla dzieci dbają o czas wolny. Dzięki nim plac rozrywki znajduje się w ogródku a rodzice trudnią się organizowaniem wyprawy, aby brzdąc pobawił się na pobliskim placu zabaw.

Domki dla dzieci

Domki ogrodowe nie muszą być tylko drewniane i spełniać rolę mini placu zabaw. W sprzedaży są także podobne, ale wykonane z innych składników i przeznaczone szczególnie do zabawy wewnątrz nich. Z takich domków korzystają głównie dziewczynki, aby stworzyć w nich swoje małe królestwo. Istnieją różne formy, wzory i odcienie, dzięki czemu każdy maluch wynajdzie coś dla siebie. Spotkać można nawet domki ogrodowe mające dwa poziomy. Zabawki te wyposażone są w wiele narzędzi, działających tak, jak w zwykłym domu. Nierzadko odnaleźć można dzwonek do drzwi, rolety w oknach a nawet płotek odgradzający domki dla dzieci od pozostałej przestrzeni.
19-04-02 07:20:03